Trwa ładowanie...

Paris Hilton pokazała zdjęcie z dzieckiem. "To bardzo nieodpowiedzialne!"

 Kamil S. Sikora
24.02.2023 18:20
Paris Hilton pokazała zdjęcie z synkiem. Fani ostrzegają
Paris Hilton pokazała zdjęcie z synkiem. Fani ostrzegają (Getty Images)

Paris Hilton pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami swojej nowo narodzonej pociechy. Fotografia udostępniona na Instagramie przez celebrytkę zachwyciła internautów z całego świata. Niektórzy uważają jednak, że całowanie małego dziecka w usta jest bardzo niebezpieczne.

spis treści

1. Paris Hilton pochwaliła się swoim pierwszym dzieckiem

Paris Hilton i jej mąż Carter Reum miesiąc temu ogłosili, że przywitali na świecie swoją pierwszą pociechę. Dziedziczka hotelarskiej fortuny niedługo przed swoimi 42. urodzinami doczekała się syna, który - podobnie jak jego mama - otrzymał imię pochodzące od nazwy miasta.

Paris w pierwszym odcinku swojego podcastu pt. "This is Paris" ujawniła, że jej potomek nazywa się Phoenix. Całkiem niedawno jedna z najsłynniejszych celebrytek na świecie postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i w końcu pokazać światu, jak wygląda jej synek.

Udostępniła na swoim Instagramie dwie fotografie. Na jednej z nich modelka pojawiła się razem ze swoim partnerem życiowym, trzymając na rękach śpiącego malucha. Z kolei drugie zdjęcie przedstawia Paris Hilton całującą noworodka w usta.

2. Wspólne zdjęcie celebrytki i jej dziecka wzbudziło kontrowersje

Post opublikowany w mediach społecznościowych przez gwiazdę wzbudził ogromne zainteresowanie, o czym świadczy liczba polubień i mnóstwo pozytywnych komentarzy pozostawionych przez internautów. Nie wszyscy jednak byli zachwyceni, widząc, że matka całuje swoje nowo narodzone dziecko prosto w usta.

"Uważaj, to bardzo niebezpieczne! W ten sposób możesz go zarazić wirusem!" - napisała jedna z internautek.

Zobacz film: "Całowanie dziecka jest niebezpieczne"

"Zdjęcie jest przepiękne, ale całując tak małe dziecko w usta, narażamy je na niebezpieczeństwo. To bardzo nieodpowiedzialne!" - skomentowała kolejna.

Jak się okazuje, fani Paris Hilton mieli rację. Lekarze od dawna ostrzegają, że niedawno narodzone dziecko ma słabo rozwinięty układ odpornościowy, przez co jest w znacznym stopniu narażone na rozwój wielu chorób.

Tak niebezpieczna praktyka stosowane przez rodziców zwiększa prawdopodobieństwo pojawienie się u maleństwa opryszczki i innych infekcji wywołanych przez wirusy i bakterie, które zagrażają nie tylko jego zdrowiu, ale również życiu.

Paris Hilton pokazała synka. Fani ją ostrzegają
Paris Hilton pokazała synka. Fani ją ostrzegają (Getty Images)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze