Trwa ładowanie...

Ojciec-potwór. Zabił córkę, gdy zaszła z nim w ciążę

"Daily Mail" opublikował wstrząsający wywiad z mężczyzną, którego siostra była przez lata gwałcona przez ojca. 14-letnia dziewczyna zaszła w ciążę, a wówczas ojciec ją zabił.

Zobacz film: "Zabił żonę i 2 córki"

1. Ojciec-potwór gwałcił i zabił upośledzoną córkę

Shane Brown dziś ma 27 lat. Podzielił się z "Daily Mail" historią swojego tragicznego dzieciństwa.

Shane nazywa swojego ojca, Seana Browna, "złym potworem". Sean gwałcił swoją upośledzoną umysłowo córkę, siostrę Shane'a, aż zaszła w ciążę.

Miała 14 lat, gdy została zabita przez ojca, który chciał umknąć wymiarowi sprawiedliwości, gdy ciąża nastolatki wyszła na jaw.

Shane Brown dzieli się wstrząsającą historią rodzinną
Shane Brown dzieli się wstrząsającą historią rodzinną (Daily Mail)

Shane, który sam dziś jest ojcem, przysięga, że nigdy nie wybaczy ojcu tego, co zrobił małej Carry-Ann i tego, że zniszczył całą ich rodzinę.

W 2023 roku sprawca będzie mógł się starać o warunkowe zwolnienie. Shane Brown deklaruje, że chciałby, żeby ojciec nigdy nie wyszedł z więzienia.

Shane Brown dziś nie ma kontaktu z matką, braćmi ani dziadkiem. Tragiczne zdarzenia oddaliły krewnych od siebie.

Shane znalazł szczęście u boku ukochanej Claire, z którą ma dwoje dzieci. Jako ojciec zrozumiał ogrom krzywd, które wyrządził jego własny rodzic.

Zobacz też: Kto zabił Peggy Knobloch? Dziewczynka zaginęła 15 lat temu

2. Ojciec-potwór terroryzował rodzinę

Shane miał zaledwie 12 lat, gdy doszło do tragicznych zdarzeń, choć miały one początek dużo wcześniej.

Cary-Ann była upośledzona intelektualnie. Jej rozwój zatrzymał się na poziomie 7-letniego dziecka. Była jednak faworyzowana przez ojca.

Kolejne samobójstwa nastolatków. Przyczyną jest cyberprzemoc na Snapchacie
Kolejne samobójstwa nastolatków. Przyczyną jest cyberprzemoc na Snapchacie [5 zdjęć]

Jedna z matek była przerażona, gdy córka opowiedziała jej o nowej grze przez aplikację Snapchat. Nowy...

zobacz galerię

Mężczyzna sadystycznie znęcał się nad żoną i czterema synami. Manipulował całą rodziną. Shane wspomina, że podporządkowani ojcu byli również babcia i dziadek, z którymi mieszkali.

Shane Brown przytacza przykładową sytuację przemocy ze strony ojca-potwora. Wspomina, jak ojciec chciał, żeby matka przyrządziła mu fasolkę.

Kobieta nie zrobiła tego dokładnie w tej chwili, w której sobie tego życzył. Wtedy wściekły Sean wziął z szafki puszkę fasoli i pobił nią matkę w twarz.

3. Ojciec-potwór gwałcił córkę

Dzieci skupiały całą swoją energię na tym, żeby nie prowokować ojca do bicia. Wszyscy marzyli o tym, żeby stamtąd uciec.

Tylko Carry-Ann nigdy nie była bita. Dopiero z czasem chłopcy zrozumieli, dlaczego. Dziewczynka była wykorzystywana seksualnie przez ojca.

Szukał on pretekstów, żeby brać Carry-Ann do małżeńskiego łoża. Matka wtedy spała w łóżku dziewczynki, a chłopcy w osobnym pokoju.

Ojciec uzasadniał to koniecznością opieki nad córką, której zdarzały się ataki padaczkowe. W rzeczywstości wykorzystywał ją seksualnie.

Rodzina miała świadomość, że dzieje się coś złego, ale wszyscy byli zbyt sterroryzowani przez sprawcę, aby protestować.

Grób ofiary kazirodztwa i zabójstwa, 14-letniej Carry-Ann
Grób ofiary kazirodztwa i zabójstwa, 14-letniej Carry-Ann (Daily Mail)

4. Ofiara kazirodztwa zaszła w ciążę i została zabita przez ojca

Dziadkowie zauważyli, że Carry-Ann dużo wymiotuje. W końcu zaniepokojeni zabrali ją do lekarza. Diagnoza była szokująca. 14-latka była w ciąży.

Sprawę zgłoszono na policję. Sąd wydał zgodę na aborcję. Ciążę przerwano, a dziewczynkę umieszczono w rodzinie zastępczej.

Od wszystkich mężczyzn w rodzinie pobrano DNA, aby ustalić ojcostwo. Sean wiedział, że dziecko jest jego.

Dlatego zwabił córkę do samochodu, odurzył środkami nasennymi, po czym rozpędzony zjechał z autostrady, próbując zabić siebie i dziewczynę.

Carry-Ann zmarła po pięciu dniach wskutek odniesionych urazów.

Sean Brown stanął przed sądem i przyznał się do zarzucanych czynów. Skazano do w 2004 roku na dożywocie, z możliwością warunkowego zwolnienia po 19 latach.

Zobacz też: Opiekunka zabiła dziecko. Skazano ją na 70 lat

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.