Trwa ładowanie...

Kuba Błaszczykowski i jego przyjaciele poszukują talentów

Kuba Błaszczykowski to jeden z najlepszych piłkarzy w Polsce, który również bardzo aktywnie udziela się społecznie. Od 2015 roku prowadzi Fundację Ludzki Gest, której głównym celem jest pomagania dzieciom i młodym osobom. Obecnie fundacja wprowdziła nowy projekt „Kuba i Przyjaciele”, który ma na celu wspierać młodych ludzi w realizacji ich pasji i marzeń.

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

1. „Kuba i Przyjaciele”

Fundacja Ludzki Gest powstała w 2015 roku z inicjatywy piłkarza i dziennikarki Małgorzaty Domagalik. Jej celem jest przede wszystkim kształtowanie odpowiednich postaw wśród dzieci i młodzieży. Fundacja zajmuje się także zbieraniem funduszy na leczenie, rehabilitacje i pomoc socjalną. Ponadto wspiera młodych ludzi w ich zainteresowaniach i pomaga w rozwijaniu talentów.

Kuba Błaszczykowski wraz ze znajomymi uruchomił niedawno projekt „Kuba i Przyjaciele”, który ruszył z początkiem lutego 2017 roku.

O projekcie dla WP parenting odpowiedziała Magdalena Bekiersz z Biura Fundacji Ludzki Gest Kuby Błaszczykowskiego.

WP parenting: Jaki jest idea projektu „Kuba i Przyjaciele”?

Magdalena Bekiersz: „Kuba i Przyjaciele” to szansa dla młodych, utalentowanych osób w wieku 16-19 lat , których nie trzeba namawiać do aktywności, bo znalazły już swoją pasję. Nie można pozwolić by ich młodzieńczy zapał, determinacja i talent zmarnowały się w zderzeniu z rzeczywistością.

Jak stymulować rozwój dziecka w pierwszym roku jego życia?
Jak stymulować rozwój dziecka w pierwszym roku jego życia?

Rozwój dziecka można aktywnie wspierać już w pierwszym roku życia za pomocą właściwej diety mamy karmiącej...

zobacz galerię

Czy projekt obejmuje wyłącznie talenty sportowe? Czy uczestnicy mogą pokazać również inne zainteresowania?

Uczestnicy fotografują, kręcą filmy, śpiewają, uprawiają sport, pomagają innym, gotują, tańczą, marzą o podróżach i zarażają swoim entuzjazmem. Mimo to, czasem brak im wsparcia, właściwych wskazówek albo wiary we własne możliwości, a nierzadko również środków finansowych na realizacje marzeń.

Właśnie takich osób poszukuje Fundacja Ludzki Gest Kuby Błaszczykowskiego. Młodzież między 16 a 19 rokiem życia może zgłosić się do programu, wziąć udział w konkursie i zawalczyć o bardzo atrakcyjną pierwszą nagrodą. Wygrany w konkursie dostanie 50 000 zł na rozwój pasji i realizację marzeń zwycięzcy.

Zobacz także:

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zarejestrować się na stronie www.kubaiprzyjaciele.pl, napisać o sobie kilka słów i zamieścić 90 sekundowy filmik, prezentujący zainteresowania uczestnika.

W akcji biorą udział również przyjaciele Kuby Błaszczykowskiego, osoby związane ze sztuką, aktorstwem, dziennikarstwem, muzyką i sportem. Na jednym z etapów konkursu nie tylko zadecydują o wyborze zwycięzcy, ale także służyć będą radą i wsparciem najaktywniejszym uczestnikom.

W gronie tym znaleźli się: Małgorzata Domagalik, Andrzej Pągowski, Łukasz Piszczek, Paweł Małaszyński oraz Liber.

Fundacja Ludzki Gest Kuby Błaszczykowskiego i projekt "Kuba i Przyjaciele"
Fundacja Ludzki Gest Kuby Błaszczykowskiego i projekt "Kuba i Przyjaciele" (kubaiprzyjaciele)

Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu, jak i formularz zgłoszeniowy wszyscy chętni mogą znaleźć na stronie akcji „Kuba i Przyjaciele”. Wszystkich w wieku od 16 do 19 lat zachęcamy do wzięcia udział w nowym projeckie Kuby. Nie ma nic do stracenia. To szansza na rozwój, podążanie za swoimi marzeniami, a także poznanie wielu wartościowych osób.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.