Trwa ładowanie...

Kobiety radzą, jak zajść w ciążę bez wiedzy mężczyzny

Avatar placeholder
17.02.2017 13:36
Kobiety radzą, jak zajść w ciążę bez wiedzy mężczyzny
Kobiety radzą, jak zajść w ciążę bez wiedzy mężczyzny

Kiedy wpiszemy pytanie: „Jak złapać faceta na dziecko?” w wyszukiwarkę Google, wyskakuje wówczas 376 000 wyników, co pokazuje, jak wiele kobiet szuka odpowiedzi na to pytanie. Na prawie każdym forum istnieje wątek o takiej tematyce, a użytkowniczki wymyślają coraz to bardziej spektakularne metody. Zobaczie, co radzą zdesperowane kobiety, które starają się zajść w ciąży. I ostrzegamy, nie róbcie tego w domu!

10 pierwszych oznak ciąży
10 pierwszych oznak ciąży [11 zdjęć]

Minęło kilka tygodni odkąd miałaś ostatnią miesiączkę, a następna nie nadchodzi. Zastanawiasz się, czy

zobacz galerię

1. Sperma ze strzykawki

„Czy możliwa jest ciąża po wstrzyknięciu sobie spermy ze strzykawki w dniach płodnych? Ciągle powtarza się to pytanie na wielu forach, wiec chciałabym uzyskać odpowiedź” – pisze Estera82 (pisownia oryginalna - red.). Można tylko się domyślać, po co jej ta wiedza.

Podobno najlepszym sposobem, szczególnie jeśli partner jest podejrzliwy, to zabranie zużytej prezerwatywy z kosza i zaaplikowanie sobie strzykawką, palcem czy całą dłonią spermy do pochwy.

Zobacz film: "Wyznaczanie dni płodnych"

Po tym należy wykonać gimnastykę, czyli położyć się na plecach i zrobić świecę lub przynajmniej unieść nogi do góry, tak by grawitacja i ruch plemników zrobiły swoje. Przy odrobinie szczęścia powinno się udać.

2. Pozytywny test ciążowy

Nie jesteś w ciąży, ale bardzo chcesz być, bo masz dobrą partię i boisz się, że ją stracisz? Kup pozytywny test ciążowy. Naprzeciw takiemu zapotrzebowaniu wyszły kobiety w ciąży, które sprzedają pozytywne testy. Ceny wahają się od 10 do 30 zł plus koszty przesyłki. Jak już oznajmisz szczęśliwcowi, że jesteś w ciąży, nie musisz się martwić o zabezpieczenie, więc jest całkiem prawdopodobne, że w końcu znajdziesz się w upragnionym stanie. Potem tylko małe kłamstewko, że lekarz źle wyliczył termin i gotowe.

3. Inne metody

Jeśli dwie wyżej wymienione metody nie przypadły ci do gustu, pozostaje jeszcze kilka innych. Możesz przedziurawić prezerwatywę lub zapomnieć o tabletce. Jeżeli nie chcesz w ogóle stosować antykoncepcji, możesz wmówić chłopakowi, że jesteś bezpłodna, więc w ogóle nie musicie się o to martwić.

Można również wykorzystać szał uniesienia i w momencie szczytowania przycisnąć ukochanego, licząc na to, że prezerwatywa pęknie lub się zsunie.

4. Dlaczego kobiety chcą złapać faceta na dziecko?

Powodów jest wiele. Jedne chcą po prostu mieć dziecko, nieważne z kim, byle tylko je mieć. Instynkt macierzyński jest tak silny, że nie potrafią nad nim zapanować i nie chcą czekać na odpowiedniego mężczyznę.

Niektóre z nich widząc niezdecydowanie partnera, chcą go postawić przed faktem dokonanym. Mają nadzieję, że kiedy partner zobaczy dwie kreseczki na teście ciążowym, wtedy okaże radość. Czasami jednak chłopak, zamiast się cieszyć, jest niezadowolony i nie chce zaakceptować tego faktu. Takie postępwanie jest najczęściej początkiem końca związku.

Inne liczą na wysokie alimenty lub życie na bardzo wysokim poziomie. Niestety takie kobiety również istnieją. Nie chcą pracować i w posiadaniu dziecka z zamożnym mężczyzną doszukują się sposobu na wygodne życie.

Część kobiet, które imają się takich sposobów, boją się stracić partnera. Żyją w strachu, że ukochany odejdzie do innej, młodszej, ładniejszej czy inteligentniejszej. Chwytają się jedynego według nich sposobu, który zatrzyma go przy nich. Nie zauważają, że swoją rodzinę zaczynają budować na kłamstwie.

Zobacz także:

„Łapanie faceta na dziecko” jest bardzo egoistyczne. Nie bierze się w ogóle pod uwagę zdania mężczyzny, który też ma prawo do tej decyzji. Co gorsza, nie myśli się także o dziecku, które potem może wychowywać się tylko u boku mamy.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze