Trwa ładowanie...

Dziecko utonęło podczas wieczornej kąpieli, bo dla matki ważniejszy był Facebook

Jeśli masz małe dziecko, z pewnością wiesz, że czasem wystarczy chwila, żeby doszło do tragedii. Nawet gdy cały czas jesteśmy z dzieckiem i choć na chwilę odwrócimy głowę w drugą stronę, może zdarzyć się coś, co zagrozi zdrowiu lub życiu naszej pociechy. Będąc rodzicem, na pewno to rozumiesz. Co jednak w przypadku, gdy nieodpowiedzialny rodzic świadomie zostawi dziecko w niebezpiecznej dla niego sytuacji?

Zobacz film: "Jak reanimować dziecko?"

Ta kąpiel niczym nie różniła się od pozostałych tej 8-miesięcznej dziewczynki. Niczym, z wyjątkiem tego, że matka włożyła ją do wanny, a sama poszła kłócić się z sąsiadem przez Facebooka. Jak można się spodziewać, gdy wróciła do łazienki, dziecko leżało twarzą w wodzie. Dziewczynki nie udało się uratować. Jak przyznała jej matka – nie wiedziała, jak reanimować swoje dziecko.

yahoo.com
yahoo.com
Kąpiel malucha – o czym warto pamiętać?
Kąpiel malucha – o czym warto pamiętać? [6 zdjęć]

Kąpiel dziecka to rytuał bardzo istotny dla każdego niemowlaka. Codzienne kilka minut przeznaczone tylko...

zobacz galerię

Jak ustalili śledczy, "kilka minut", na które matka rzekomo miała zostawić swoją 8-miesięczną córeczkę, w rzeczywistości wyniosło niespełna 20 minut. W tym czasie kobieta wymieniała wiadomości ze swoim sąsiadem oraz dwiema innymi osobami. Jak przyznała, zapomniała o córce w wannie, ponieważ rozproszył ją telewizor i drugie dziecko.

21-latka Cheyenne Stuckey została zatrzymana przez policję pod zarzutem doprowadzenia do utraty życia swojej córki. Obecnie kobieta przebywa w więzieniu. Oprócz 8-miesięcznej dziewczynki ma także trójkę innych dzieci, które zostały umieszczone w rodzinie zastępczej.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.