Przejdź na WP

Chiński rok Świni. Świetny rok na macierzyństwo

W chińskim kalendarzu po kończącym się właśnie roku Psa, nadejdzie rok Świni. Zdaniem astrologów to świetny moment na urodzenie dziecka. Już teraz możemy sprawdzić, jakie cechy charakteru będą miały osoby urodzone w 2019 roku. Wytrzymałość i stanowczość to niejedyne zalety, które będą posiadać.

Zobacz film: "Pora roku wpływa na charakter i zdrowie dziecka"

1. Rok Świni

Chiński kalendarz księżycowy rozpoczyna się 5 lutego 2019, a kończy 24 stycznia 2020. Nadchodzący rok będzie rokiem Świni (Dzika), która uznawana jest za żywioł Ziemi. Zdaniem chińskich astrologów jest to świetny czas na urodzenie dziecka.

Wiąże się to z żywiołem, czyli Ziemią. Jest to symbol odporności, wytrzymałości, stanowczości, a także samodyscypliny. Dzieci urodzone w tym okresie będą posiadaczami tych cenionych cech.

2. Rok Świni – idealny czas na ciążę

Chińczycy już wiedzą, które miesiące są najlepsze na urodzenie dziecka w roku Świni. Ich zdaniem największą pomyślność zapewni poród w okresie od maja do września 2019 roku.

Co więcej, astrologowie określili, w jakim wieku kobiety mają największe szanse na urodzenie chłopca. Będą to matki, które w 2019 roku ukończą 18, 20, 30 i 42 rok życia, których dzieci zostały poczęte w lipcu. Z kolei dziewczynki urodzą 21, 22 i 29-latki, które będą w ciąży od kwietnia.

3. Jakie będzie dziecko urodzone w roku Świni?

Rodzice oczekujący urodzin potomka w 2019 mogą się spodziewać, jakie cechy charakteru będą dominujące u ich dziecka. Zdaniem astrologów, dzieci te będą czarujące, a także godne zaufania, skromne, z dobrym apetytem, odrobinę naiwne i potrafiące słuchać innych.

Data urodzenia choroby. Zobacz swój horoskop medyczny
Data urodzenia choroby. Zobacz swój horoskop medyczny [6 zdjęć]

Z daty urodzenia można nie tylko wyczytać nasz znak zodiaku, ale również predyspozycje i ryzyko zachorowania...

zobacz galerię

Osoby spod znaku Świni mają duże grono przyjaciół. Wobec najbliższych są lojalni, troskliwi i pomocni. Świetnie dogadają się z osobami urodzonymi w roku Zająca (m.in. 2011, 2023), a także roku Kozy (m.in. 2015, 2027). Dobrze czują się też z zodiakalnym Smokiem (m.in. 2012, 2024) i Tygrysem (m.in. 2010, 2022).

5 lutego 2019 roku rozpocznie się chiński rok Świni
5 lutego 2019 roku rozpocznie się chiński rok Świni (123RF)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.