Trwa ładowanie...

Chiński rok Świni. Świetny rok na macierzyństwo

W chińskim kalendarzu po kończącym się właśnie roku Psa, nadejdzie rok Świni. Zdaniem astrologów to świetny moment na urodzenie dziecka. Już teraz możemy sprawdzić, jakie cechy charakteru będą miały osoby urodzone w 2019 roku. Wytrzymałość i stanowczość to niejedyne zalety, które będą posiadać.

Zobacz film: "Pora roku wpływa na charakter i zdrowie dziecka"

1. Rok Świni

Chiński kalendarz księżycowy rozpoczyna się 5 lutego 2019, a kończy 24 stycznia 2020. Nadchodzący rok będzie rokiem Świni (Dzika), która uznawana jest za żywioł Ziemi. Zdaniem chińskich astrologów jest to świetny czas na urodzenie dziecka.

Wiąże się to z żywiołem, czyli Ziemią. Jest to symbol odporności, wytrzymałości, stanowczości, a także samodyscypliny. Dzieci urodzone w tym okresie będą posiadaczami tych cenionych cech.

2. Rok Świni – idealny czas na ciążę

Chińczycy już wiedzą, które miesiące są najlepsze na urodzenie dziecka w roku Świni. Ich zdaniem największą pomyślność zapewni poród w okresie od maja do września 2019 roku.

Co więcej, astrologowie określili, w jakim wieku kobiety mają największe szanse na urodzenie chłopca. Będą to matki, które w 2019 roku ukończą 18, 20, 30 i 42 rok życia, których dzieci zostały poczęte w lipcu. Z kolei dziewczynki urodzą 21, 22 i 29-latki, które będą w ciąży od kwietnia.

3. Jakie będzie dziecko urodzone w roku Świni?

Rodzice oczekujący urodzin potomka w 2019 mogą się spodziewać, jakie cechy charakteru będą dominujące u ich dziecka. Zdaniem astrologów, dzieci te będą czarujące, a także godne zaufania, skromne, z dobrym apetytem, odrobinę naiwne i potrafiące słuchać innych.

Osoby spod znaku Świni mają duże grono przyjaciół. Wobec najbliższych są lojalni, troskliwi i pomocni. Świetnie dogadają się z osobami urodzonymi w roku Zająca (m.in. 2011, 2023), a także roku Kozy (m.in. 2015, 2027). Dobrze czują się też z zodiakalnym Smokiem (m.in. 2012, 2024) i Tygrysem (m.in. 2010, 2022).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.