Trwa ładowanie...

Znak zodiaku, a bogactwo. Sprawdź, czy twoje dziecko ma szansę zostać miliarderem

Czy znak zodiaku może mieć wpływ na naszą sytuację finansową? Możecie wierzyć lub nie, patrząc jednak na listę najbogatszych ludzi według magazynu "Forbes" trudno nie oprzec się wrażeniu, że jest coś na rzeczy. Jesteście ciekawi, czy wasze dziecko ma szanse na zrobienie kariery?

Zobacz film: "Najlepsza pora na seks, kiedy starasz się o dziecko"

spis treści

1. Rak

Zodiakalne Raki w kwestiach finansowych są rozważne i zachowawcze. Równocześnie są to osoby wrażliwe, które znają się na ludziach, co bardzo przydaje się w biznesie. Połączenie tych cech sprawia, że Raki mają spore szanse na osiągnięcie sukcesu finansowego.

Jako pracodawcy są wymagający, ale jednocześnie opiekuńczy. W firmie zarządzenej przez Raka pracuje się więc efektywnie i w przyjaznej atmosferze, co sprzyja większej wydajności i przekłada się na sukces finansowy.

Wśród zodiakalnych Raków, które zostały wymienione wśród "100 najbogatszych według magazynu Forbes" możemy wymienić m.in. szefa koncernu Tesla Motors, Elona Muska, którego majątek opiewa na 19,9 mld dolarów. Jest wśród nich również Charlene de Carvalho-Heineken z oszczędnościami o łącznej wartości 15,8 mld dolarów.

2. Bliźnięta

Czy dziecko spod znaku Bliźniąt ma szansę na karierę? Oczywiście. Potwierdzeniem może być przypadek Jima Waltona, jednego ze spadkobierców założyciela sieci sklepów "Walmart", którego majątek w 2018 roku wynosił 46,4 mld dolarów. Innym miliarderem-bliźniakiem i jednocześnie najbogatszym Kanadyjczykiem jest szef agencji informacyjnej Thomson Reuters, David Thomson, który posiada 25 mld dolarów oszczędności.

Twój znak zodiaku powie, jaką żoną/mężem jesteś lub będziesz
Twój znak zodiaku powie, jaką żoną/mężem jesteś lub będziesz [13 zdjęć]

Wiele osób wierzy, że znaki zodiaku mogą powiedzieć więcej o danej osobie niż moglibyśmy się spodziewać. Cechy...

zobacz galerię

Co sprawia, że Bliźnięta osiągają finansowy sukces? To wyjątkowo inteligentne znaki. Świetnie sprawdzają się na stanowiskach menadżerskich. Są komunikatywne i potrafią zarządzać zespołem. Szybko nawiązują dobre relacje, zarówno z pracownikami, jak i kontrahentami.

3. Strzelec

Urodzony na przełomie listopada i grudnia Strzelec lubi ryzyko. W dodatku jest kreatywny i otwarty na nowości, dzięki temu świetnie sprawdzi się na wyjątkowo nieprzewidywalnym rynku finansowym. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku dbają o swoje wykształcenie. Dzięki temu jako szefowie są kompetencji i solidni.

Wśród 100 miliarderów "Forbesa" znajdziemy aż 6, którzy mają ten znak zodiaku. Wśród nich jest chociażby szefowa korporacji finansowej "Fidelity Investments", pochodząca z Ameryki Abigail Johnson, której majątej w 2018 roku wynosił 15,9 mld dolarów.

4. Koziorożec

Chcesz, aby twoje dziecko było miliarderem? Zaplanuj ciążę tak, aby poród odbył się pod koniec lub na samym początku roku. Koziorożce mają spore szanse na sukces. W końcu lider zestawienia "Forbesa", Jeff Bezos, właściciel firmy "Amazon" to właśnie zodiakalny Koziorożec. Potwierdza to także ranking agencji "Bloomberg", zdaniem której Bezos to najbogatszy człowiek świata.

Co sprawia, że Koziorożce są stworzone do zrobienia kariery? Przede wszystkim wrodzona ambicja i upór. Osoby spod tego znaku są jednocześnie cierpliwe i potrafią planować. Dzięki temu krok po kroku realizują zaplanowaną przez siebie strategię.

5. Panna

Jeżeli uważamy, że znak zodiaku faktycznie ma wpływ na karierę i sytuację finansową naszego dziecka, warto pomyśleć o urodzeniu go pod koniec sierpnia. Panny, choć z natury spokojne, są inteligentnymi profesjonalistami, którzy niezwykle dokładnie przykładają się do powierzonych im zadań. Jednocześnie zadbają o porządek w dokumentach i finansach, co pozytywnie wpłynie na rozwój zarządzanej przez nich firmy.

Na liście "Forbesa" zodiakalnych Panien jest aż 7. Do najbardziej znanych i rozpoznawalnych należą m.in. magnat finansowy Warren Buffett, który posiada majątek o łącznej wartości 84 mld dolarów, a także brazylijski miliarder zajmujący się przemysłem browarniczym, Jorge Paulo Lemann posiadający na koncie "zaledwie" 27,4 mld dolarów.

6. Skorpion

Dla urodzonych pod znakiem Skorpiona, sukces i kariera jest jednym z najważniejszych elementów życia. Są bardzo ambitni, pracowici i jednocześnie rozsądni oraz uparcie dążący do celu. Dodatkowym atutem Skorpionów jest intuicja, która rzadko ich zawodzi.

Wygląda na to, że o karierę naszego Skorpiona nie musimy się martwić. Może się okazać, że wkrótce trafi do zacnego grona milionerów, gdzie innymi znanymi przedstawicielami tego znaku są chociażby Bill Gates, którego majątek wyliczono na 90 mld dolarów, a także Wang Jianlin, chiński miliarder zajmujacy się nieruchomościami z 30 mld dolarów na koncie.

7. Byk

Zodiakalne Byki to urodzeni pomiędzy 21 kwietnia, a 21 maja. Byk to jeden ze znaków, który jest skazany na finansowy sukces. Kwestie finansowe są dla niego niezwykle ważne. Nic dziwnego więc, że Byki to często osoby zamożne i odnoszące sukces w biznesie.

Można więc powiedzieć, że Byki po prostu świetnie radzą sobie na rynku finansowym. Przykłady? Wśród najbogatszych Byków możemy wymienić m.in. założyciela Facebooka Marka Zuckerbega z majątkiem wynoszącym 71 mld dolarów, Davida Kocha, wiceprezesa "Koch Industries" z 60 mld dolarów na koncie oraz najbogatszą Niemkę, Suzanne Klatten i jej 25 mld dolarów.

8. Ryby

Na liście "Forbesa" znajduje się aż 8 miliarderów urodzonych na przełomie lutego i marca, a więc takich którzy są zodiakalnymi Rybami. Do tego zacnego grona należą m.in. właściciel korporacji News Corporation, Rupert Murdoch, którego majątek określany jest na 15 mld dolarów, a także szef koncertu LVMH, czyli Louis Vuitton Moët Hennessy, Bernard Arnault, którego na prestiżowej liście umieszczona na 4. miejscu z wynikiem 72 mld dolarów.

Z czego wynika sukces finansowy Ryb? To znak zodiaku, którego przedstawiciele chakakteryzują się dużą mądrością. Mają także wyostrzoną i rzadko ich zawodzącą intuicję, dlatego więc świetnie radzą sobie jako przedsiębiorcy.

9. Baran

Zodiakalne Barany, czyli urodzeni pod koniec marca i na początku kwietnia, to osoby pracowite i ambitne. Lubią pracę, która ma znaczenie i daje im satysfakcję. Świetnie sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych. Potrafią zarządzać ludźmi, dzięki czemu doskonale radzą sobie w dużym biznesie.

Na liście magazynu "Forbes" łatwo znaleźć zodiakalne Barany. Na 6. miejscu znajduje się jeden z nich. Jest to Amancio Ortega, hiszpański miliarder, które majątego wynosi 70 mld dolarów. Sukces zapewniło mu założenie odzieżowej marki "Zara". Innym miliarderem jest jeden ze współzałożycieli firmy "Google", Larry Page z majątkiem obliczanym na 48,8 mld dolarów.

10. Wodnik

Rodzice małego Wodnika mogą spać spokojnie. Te znaki zodiaku poradzą sobie w życiu zawodowym. Zarówno w pracy, jak i w życiu są niezależni i pomysłowi. Nie boją się nowości, dzięki czemu ich fimie nie zagrozi marazm.

"Forbes" wyróżnił aż 11 Wodników. Wśród nich możemy wymienić chociażby Michaela Bloomberga, przedsiebiorcę i byłego burmistrza Nowego Jorku, którego majątek wynosi 50 mld dolarów, a także pochodzącego z Meksyku Carlosa Slim Helu zajmującego się telekomunikacją, na którego koncie znajdziemy ponad 67,1 mld dolarów.

11. Waga

Twoje dziecko urodziło się pod koniec września lub na początku października? Masz powody do zadowolenia. Zodiakalne Wagi świetnie radzą sobie w biznesie. Lubią pracować z ludźmi. Są sprawiedliwe i uparte. Ich wewnętrzny spokój pozwala podejmować im przemyślane i rozważne decyzje.

Jedną z najbardziej znanych miliarderek spod tego znaku zodiaku była Liliane Bettencourt, najbogatsza kobieta na świecie, właścicielka firmy L'Oreal. W momencie śmierci w 2017 roku jej majątek oszacowano na 39,5 mld dolarów. Na najnowszej liście "Forbes" również łatwo znaleźć Wagę. Jest nią prezes firmy odzieżowej H&M Stefan Persson z majątkiem wynoszącym ponad 16,8 mld dolarów.

12. Lew

Chcesz, aby twoje dziecko odniosło sukces? Zaplanuj ciążę tak, aby urodziło się pod koniec lipca lub w pierwszej połowie sierpnia. Zodiakalne Lwy są pewni siebie i ambitni. Charakteryzują się świetnymi zdolnościami organizacyjnymi. We wszystko, co robią angażują się na 100 proc.

Swoją energią i charyzmą przyciągają do siebie innych. Dzięki temu są w centrum zainteresowania, co sprawia im ogromną przyjemność i jednocześnie pomaga w realizowaniu ambitnych celów. W końcu zodiakalny Lew musi być we wszystkim najlepszy.

Nic więc dziwnego, że na liście "100 najbogatszych wedługo magazynu Forbes" aż 14 miliarderów to zodiakalne Lwy. Wśród nich znajdziemy chociażby współzałożyciela firmy "Google" Sergeya Brina, którego majątek wyceniany jest na 47,5 mld dolarów, a także Francois Pinaulta, właściciela domu mody Gucci i Yves Saint-Laurent z 27 mld dolarów na koncie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza