Przejdź na WP

Zaginęła Weronika Cieślak. Małopolska policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach 14-latki

Weronika Cieślak od ponad tygodnia nie daje znaku życia. Po tym, jak 25 kwietnia 2017 roku wyszła z domu, nie skontaktowała się z bliskimi osobami. Małopolscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu dziewczyny.

Zobacz film: "Osoby zaginione [Komisariat]"

14-latka wyszła rano (około godziny 7:15) z miejsca zamieszkania (osiedle Centrum B w Krakowie), kierując się do szkoły mieszczącej się na osiedlu Willowym. Jednak nie dotarła do tej placówki edukacyjnej. Od tamtego dnia nastolatka nie skontaktowała się z rodziną.

1. Rysopis zaginionej

Weronika ma 162 cm wzrostu. Jest szczupła. Waży około 50 kilogramów. To szatynka z końcówkami włosów zafarbowanymi na jasny odcień. Ma owalną twarz i brązowe oczy.

Zaginiona Weronika Cieślak ma 14 lat
Zaginiona Weronika Cieślak ma 14 lat (Materiały policji)

W dniu, w którym rodzina widziała ją po raz ostatni, Weronika Cieślak miała na sobie bordową kurtkę i czarne spodnie, a na stopach sportowe buty w ciemnym kolorze.

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

2. Ktokolwiek widział…

Rodzina i małopolska policja proszą osoby, które widziały Weronikę Cieślak, o kontakt z pracownikami VIII Komisariatu Policji w Krakowie.

Informacje o miejscu pobytu zaginionej nastolatki można przekazywać także telefonicznie. Numery kontaktowe: 12 615 29 10, 12 615 30 00, 12 615 30 11 lub alarmowy 997.

Przeczytaj koniecznie

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.