Trwa ładowanie...

W pampersie znajdowały się drzazgi

 Monika Matuszko
01.01.2019 22:58
Kobieta odnalazła w pampersie drzazgi
Kobieta odnalazła w pampersie drzazgi (lifedaily.com)

Każdy rodzic dokłada wielu starań, aby w odpowiedni sposób dbać o swoje dziecko i zapewnić mu bezpieczeństwo. Tak był też w przypadku pewnej Brytyjki, która pewnego dnia dokonała niebezpiecznego odkrycia w pampersie swojej córeczki.

31-letnia Charlotte Minors nie oszczędza na pampersach dla swojego dziecka, wydaje więc nieco więcej pensów na ich zakup. Pewnego razu podczas przewijania malucha zauważyła coś szokującego.

Zobacz także:

- Stało się to rano, kiedy w pośpiechu zakładałam dziecku pampersa. Najpierw myślałam, że we wnętrzu jest żywica, wzięłam więc po prostu inną sztukę. Kiedy później wróciłam do domu i przyjrzałam się pampersowi, zdałam sobie sprawę, że nie była to żywica, a… drzazgi! Byłam przerażona, nie mogłam w to uwierzyć.

Zobacz film: "Urodziła siłami natury 6-kilogramowe dziecko"

Zobacz także:

Nie zakłada dziecku pieluszek. Od drugiego tygodnia życia ćwiczy z nim trening czystości

Płacisz wyższą cenę za pampersy, które mają być dobrej jakości, a spotyka cię taka sytuacja. Nigdy taki scenariusz nie przechodził mi przez głowę - powiedziała mama. Kobieta zwraca uwagę na fakt, że gdyby w pomieszczeniu było ciemniej, mogłaby nie zauważyć drzazg. - Córeczka mogłaby płakać, a ja nie zdałabym sobie nawet sprawy, z tego, co ma w pampersie - dodała.

Matka znalazła w pampersie drzazgi
Matka znalazła w pampersie drzazgi

Charlotte stała się teraz bardziej ostrożna podczas przewijania córeczki. Ostrzega tym samym innych rodziców i prosi ich o czujność.

5 oznak, że wychowałeś rozpuszczone dziecko
5 oznak, że wychowałeś rozpuszczone dziecko [6 zdjęć]

Starasz się być perfekcyjną mamą. Dbasz o swoje dziecko, spełniasz jego prośby, sprawiasz, że czuje

zobacz galerię

1. Kupowanie pampersów

Jeśli spodziewasz się pierwszego dziecka i zastanawiasz się, jakie pampersy będą odpowiednie dla malucha, musisz pamiętać o ich odpowiednim doborze.

Widoczne na opakowaniu cyfry (1,2,3…) nie oznaczają wieku dziecka, dla którego są dedykowane, a jego rozmiar. Obok takich cyfr producent umieszcza zazwyczaj informację o zakresie wagowym dziecka, dla którego dany rozmiar powinien być odpowiedni.

Zobacz także:

Nie warto kupować od razu zapasu danego rozmiaru, ponieważ nie wiadomo jeszcze, czy w momencie przyjścia na świat pampersy nie będą zbyt małe na twoje dziecko. Przy półce sklepowej zwróć także uwagę na certyfikaty i poświadczenia jakości, które mogą być wskazówką co do pampersów dobrej jakości.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze