Trwa ładowanie...

Urocze zdjęcia chłopca ucinającego sobie drzemkę wspólnie ze Świętym Mikołajem

To zdjęcie podbija internet. Półroczny Zeke z Evansville w Stanach Zjednoczonych śpi wygodnie na fotelu. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie fakt, że chłopiec ucina sobie drzemkę na brzuchu samego Świętego Mikołaja.

Zobacz film: "Chrapanie u dzieci"

Spotkanie Świętego Mikołaja to dla dzieci ogromne przeżycie. Dlatego Kelli i Donnie Walters z Evansville w Indianie w USA, rodzice Zeke, wybrali się ze swoim synkiem do centrum handlowego, gdzie roześmiany i uwielbiany przez maluchy mikołaj rozdawał prezenty. W napięciu oczekiwali na spotkanie, ale kolejka była bardzo długa.

Jej dzieci zasną wszędzie. Mama publikuje urocze zdjęcia
Jej dzieci zasną wszędzie. Mama publikuje urocze zdjęcia [7 zdjęć]

Małe dzieci, szczególnie gdy są zmęczone po całym dniu zabawy, potrafią zasnąć dosłownie wszędzie: na

zobacz galerię

Niestety Zeke nie był tak podekscytowany zbliżającym się spotkaniem, jak jego rodzice. Znudziło go długie siedzenie w wózku i czekanie w kolejce. Gdy już za chwilę miał usiąść na kolanach świętego – rozejrzał się, ziewnął powoli i szeroko i zapadł w głęboki sen.

Jakie było zaskoczenie rodziców, gdy zobaczyli Zeke śpiącego!

Mały chłopiec uroczo drzemie
Mały chłopiec uroczo drzemie

– Zastanawialiśmy się nawet, czy nie odpuścić, żeby przyjść później, ale jedna z oczekujących mam poradziła, byśmy poczekali, ponieważ mężczyzna przebrany za Mikołaja ma fantastyczne podejście do dzieci – opowiada Donnie Walters.

Tak też zrobili. Kiedy nadeszła kolej na spotkanie z  mikołajem oko w oko, ten podszedł do nich i powiedział, by podnieśli ostrożnie śpiącego chłopca. Sam rozłożył się wygodnie w swoim ogromnym zielonym fotelu, stojącym tuż przy pięknie ozdobionej i iskrzącej się dziesiątkami światełek choince i poinstruował rodziców, co mają zrobić. Ci położyli malca przy ramieniu mikołaja, który udawał śpiącego i zrobili kilka fantastycznych i zabawnych zdjęć. Obok leżała książka o wymownym tytule "Magiczna noc przed Bożym Narodzeniem".

Donnie Walters, tata małego Zeke, po powrocie do domu umieścił zdjęcie na swoim profilu na portalu Facebook i od tamtej pory robi ono furorę w sieci. Polubiły i udostępniły je setki tysięcy użytkowników.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.