Trwa ładowanie...

Szczeniaczek Uczniaczek – idealny prezent dla niemowlaka

Szczeniaczek Uczniaczek z Fisher Price został zaprojektowany tak, by zachęcić dzieci do poznawania otaczającego je świata. Szczeniaczek jest kolorowy, a dzięki materiałom z którego jest zrobiony także przyjemny w dotyku. Ma wiele funkcji, a dzieci za nim szaleją. Skąd ta popularność i czy jest to dobry prezent dla niemowlaka?

Zobacz film: "Jak zadbać o prawidłowy sen niemowlaka?"

spis treści

1. Szczeniaczek Uczniaczek – od jakiego wieku

Piesek Fisher Price to zabawka interaktywna reagująca na dotyk i komunikująca się z dzieckiem za pomocą wbudowanego głośnika oraz czujników dotyku. Producent podaje, że Szczeniaczek Uczniaczek jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 6ciu do 36 miesięcy. Szczeniaczek Uczniaczek wyposażony został w technologię "Poziomy Nauki". Poziom pierwszy, który nazwano "Odkrywanie" przeznaczony jest dla dzieci od 6go miesiąca życia. Na tym poziomie dźwięki, które wydaje pluszak Fisher Price pobudzają rozwój poznawczy dziecka i rozbudzają jego ciekawość.

Drugi poziom to "Zachęcanie". Szczeniaczek Uczniaczek aktywuje go kiedy dziecko skończy 12ty miesiąca życia. Wówczas wraz z nim dziecko będzie wykonywało proste zadania i polecenia zachęcające je do rozwoju aktywności poznawczej. Poziom trzeci nazywa się "Odkrywanie", wpływa na rozwój wyobraźni i jest przeznaczony dla dzieci od 18go miesiąca życia.

Oczywiście nie jest powiedziane, że zabawa ze Szczeniaczkiem Uczniaczkiem nie jest dla młodszych lub starszych dzieci. Jeżeli nie wykorzystają jego funkcji interaktywnych będzie służył jako przytulanka do czasu kiedy podrosną i zaczną się z zabawką komunikować. Starsze dzieci po przebrnięciu przez wszystkie poziomy nauki mogą użyć go jako maskotki.

Szczeniaczek Uczniaczek Fisher Price ®
Szczeniaczek Uczniaczek Fisher Price ® ([Fisher-Price croppedPath=)

2. Szczeniaczek Uczniaczek – zabawka na dobranoc

Szczeniaczek Uczniaczek jeszcze parę lat temu był oferowany w kilku odmiennych wersjach. Jedną z nich był Szczeniaczek na Dobranoc. Zabawka pomagała uśpić maluszka emitując sekwencję kołysanek oraz pulsując łagodnym światłem, które ułatwiały dziecku zasnąć. Obecnie nie jest dostępny w sprzedaży.

3. Szczeniaczek Uczniaczek – cena

Cena Szczeniaczeka Uczniaczeka oraz Siostry Szczeniaczka Uczniaczka waha się w przedziale między 100 a 150 zł, w zależności od sklepu. W Internecie można znaleźć atrakcyjną promocję i kupić Szczeniaczka Uczniaczka nawet z kilkudziesięciozłotowym rabatem.
Jeżeli rodzice zdecydują się na zakup zabawki, powstaje pytanie gdzie kupić szczeniaczka uczniaczka ? Piesek Fisher Price dostępny jest w sklepach stacjonarnych z zabawkami dla dzieci np. Smyk oraz w Internecie. W tym ostatnim przypadku największy wybór znajdziemy na Allegro. W ofercie posiadają je również wielkie sieci handlowe jak Tesco czy Auchan. Istnieje możliwość kupienia używanej zabawki i jeżeli chcemy nabyć Uczniaczka z drugiej ręki powinniśmy sprawdzić portal OLX.

Warto zobaczyć:

4. Szczeniaczek Uczniaczek – karuzela z projektorem

Swego czasu na polskim rynku Szczeniaczek Uczniaczek był oferowany w zestawie z karuzelą i projektorem za kwotę około 150 złotych. Karuzela z projektorem służyła do zawieszenia jej nad łóżeczkiem niemowlaka. Kruzela miała zamontowane małe maskotki, przypominające wyglądem Szczeniaczka. Obracjąc się wydawała odgłosy natury oraz fragmenty muzyki klasycznej. Wbudowany projektor wyświetlał na suficie pokoju gwiazdki, które pomagały dziecku w zaśnięciu. Obecnie karuzela z projektorem fisher price szczeniaczek uczniaczek jest niedostępna.

5. Szczeniaczek Uczniaczek – z domkiem

Kolejną wersją Szczeniaczka Uczniaczka niedostępną już na rynku był Wesoły domek szczeniaczka uczniaczka. Zestaw składał się z pluszowego szczeniaczka uczniaczka, który spełniał rolę przytulanki oraz mieszkańca domku. Interaktywny domek posiadał 3 tryby zabawy w tym naukę podstawowych słów w języku angielskim. Dla osób zainteresowanych, wesoły domek szczeniaczka uczniaczka dostępny jest na rynku wtórnym.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.