Trwa ładowanie...

Spotkali się tylko raz w wakacje. Teraz szuka 19-letniego ojca dziecka

 Kamil S. Sikora
07.04.2023 18:19
Spotkali się tylko raz w wakacje. Teraz szuka 19-letniego ojca dziecka
Spotkali się tylko raz w wakacje. Teraz szuka 19-letniego ojca dziecka (TikTok)

Sarah-Jayne Snow zaapelowała do internautów z prośbą o pomoc w odnalezieniu 19-letniego ojca swojego dziecka. 30-letnia kobieta zaszła w ciążę z chłopakiem, którego poznała podczas zeszłorocznych wakacji. Spędzili ze sobą noc, ale nawet nie znają swoich imion.

spis treści

1. Upojna noc na Teneryfie

Chociaż wiele par stara się o dziecko nawet latami, to w tym przypadku wystarczyła jedna noc, by Brytyjka Sarah-Jayne Snow zaszła w ciążę. Kobieta poznała 19-latka w ubiegłym roku na wakacjach na hiszpańskiej Teneryfie. To było na początku sierpnia. Spędzili razem noc, ale nie wymienili się numerami swoich telefonów. Co więcej - nie znają nawet swoich imion.

30-latka przyznała, że tamtej nocy wypiła sporo alkoholu i bawiła się w jednym z nocnych klubów. To właśnie tam poznała 19-letniego Szkota. Upojna noc skończyła się tym, że teraz Sarah-Jayne Snow spodziewa się dziecka, którego ojcem, jak twierdzi, jest tajemniczy nieznajomy.

2. Poszukiwania ojca dziecka

Kobieta prowadzi na TikToku kanał o nazwie ''sarah.jayne.snow''. W ostatnim czasie zamieściła na nim nagranie składające się z kilku zdjęć. Na jednym z nich jest właśnie 19-letni Szkot, który najprawdopodobniej nie ma pojęcia, że Sarah-Jayne spodziewa się dziecka, którego rzekomo on ma być ojcem.

Co więcej, 30-latka chce go odnaleźć, więc poprosiła użytkowników TikToka o pomoc w poszukiwaniach. Brytyjka ma nadzieję, że ktoś będzie mieć jakiekolwiek informacje o nastolatku. Niedługo Sarah-Jayne urodzi dziecko - jest w ostatnim miesiącu ciąży. Już wie, jakiej będzie płci. Brytyjka spodziewa się chłopca.

@sarah.jayne.snow Anyone know this guy from Glasgow I met in Tenerife 5/6th August, he works in Braehead Shopping Centre (or did, not sure anymore) #helpmefindhim #getthisonhisfyp #findhim #fyp #tenerife #glasgow #holiday ♬ Never Forget You - Noisettes

30-latka podkreśla, że nie będzie zmuszać Szkota do bycia ojcem, nie chce również od niego żadnych pieniędzy i nie będzie oczekiwać, że będą razem tylko ‘’dla dobra dziecka’’. Jeśli on i jego rodzina nie będą chcieli zaangażować się w wychowanie dziecka, to ona nie będzie na to nalegać. Twierdzi, że po prostu chce, by nastolatek poznał prawdę.

(TikTok)

- W kwietniu zostaniesz tatą - powiedziała i pokazała zdjęcie z USG na TikToku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze