Trwa ładowanie...

Sala zabaw – Piaseczno

Sala zabaw to idealne miejsce dla dziecka na imprezę urodzinową. Wielu rodziców korzysta z sal zabaw dla dzieci, w których mogą zostawić swoją pociechę pod fachową opieką, podczas gdy sami załatwiają swoje sprawy, idą do banku lub na zakupy. Centra zabaw w Piasecznie również oferują ciekawe atrakcje dla dzieci i ich rodziców. Można wybrać spośród kilku sal w Piasecznie i okolicach, gdzie nasze dziecko może się bawić z innymi dziećmi, brać udział w zajęciach dodatkowych lub rozwijać swoje talenty artystyczne.

Zobacz film: "W co należy wyposażyć przedszkolaka?"

spis treści

1. Centrum Rozwoju Dziecka „Koala”

Adres: Piaseczno, ul. Zgoda 1. Sala zabaw „Koala” oferuje dzieciom nie tylko świetną zabawę, ale przede wszystkim zajęcia, które pozwolą im rozwijać swoje zdolności. Z jednej więc strony maluchy mogą szaleć na drabinkach, pochylniach, zjeżdżalniach i w basenie kulkowym. Z drugiej zaś uczą się języka obcego metodą „Helen Doron”. Z myślą o najmłodszych stworzono Klub Malucha, czyli przedpołudniowe zajęcia dla dzieci, które nie chodzą do przedszkola. Takie zajęcia są dla nich okazją na nawiązywanie przyjaźni i wspólną zabawę z rówieśnikami.

Centrum „Koala” oferuje zajęcia edukacyjne, muzyczne oraz plastyczne, które mają za zadanie pobudzać kreatywność dziecka. Zajęcia oparte są na pedagogice Wygotskiego i ćwiczeniach Dennisona. Dzięki nim uczy się dzieci samodzielnego myślenia, łagodzi się stres i napięcie, ułatwia pracę z dziećmi z dysleksją, dysortografią i dysgrafią. Metoda ta ułatwia dzieciom przyswajanie wiedzy.

2. Sala Zabaw „Pufa”

Adres: Nowa Iwiczna, ul. Zimowa 25c. W Sali Zabaw „Pufa” dzieci mogą miło spędzić czas na wspólnej zabawie, podczas gdy mamy relaksują się przy kawie i ciastku. Dostępne tu atrakcje dla dzieci to między innymi suchy basen z piłkami, ruchomy most, zjeżdżalnia i labirynt. Ponadto maluchy mogą rysować, kolorować i bawić się klockami. Oprócz tego Sala Zabaw „Pufa” oferuje zajęcia edukacyjne, plastyczne, muzyczne, taneczne, lekcje języka angielskiego i judo. Jest to idealne miejsce dla młodszych i starszych dzieci, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W Sali Zabaw „Pufa” można także zorganizować imprezę urodzinową dla dziecka.

3. Inne sale zabaw w Piasecznie i okolicach

  • Sala Zabaw „Kulka” - ul. Julianowska 67A, Józefosław – sala zabaw, w której można także organizować imprezy urodzinowe dla dziecka;
  • Sala gier i zabaw dla dzieci „Stonoga” - ul. Zielona 17a, Piaseczno;
  • Klub Dziecka - ul. Orężna 52A, Piaseczno – sala zabaw, w której prowadzone są również zajęcia z tańca, rytmiki, języka angielskiego, plastyczne, teatralne, muzyczne oraz klub malucha;
  • Centrum Panda - ul. Kazimierza Jarząbka 20 lok. 1, Piaseczno – oprócz zabaw i imprez dla dzieci sala organizuje terapię integracji sensorycznej;
  • Chatka Spełnionych Marzeń - ul. Radnych 44, Głosków – w Chatce funkcjonuje klub przedszkolaka; organizowane są także warsztaty i imprezy;
  • Klub dla dzieci „Skrzatek” - ul. Świerkowa 5, Piskórka, Zalesie Górne – organizuje warsztaty i zajęcia, kursy językowe oraz zabawy i imprezy.

Sale zabaw w Piasecznie pozwolą maluchom miło spędzić czas wolny, a rodzicom znaleźć chwilę czasu tylko dla siebie. Oferta tych sal to nie tylko gry dla dzieci, ale również rozwijające zabawy edukacyjne i ciekawe warsztaty muzyczne i plastyczne.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.