Trwa ładowanie...

Pokazała zdjęcie z porodówki. Zarzucają jej, że jest samolubna

Avatar placeholder
15.12.2023 13:01
zdjęcie po porodzie
zdjęcie po porodzie (Instagram/@mrsconstancehall)

Constance Hall, znana blogerka, influencerka i mama opowiada o macierzyńskie bez owijania w bawełnę. Jednym ze swoich zdjęć wywołała jednak prawdziwe oburzenie innych mam. Na jej Instagramie rozpętała się burza.

Raja w ciąży
Raja w ciąży (Instagram)

1. Poporodowe zdjęcie mamy-influencerki wywołało burzę w internecie

Constance Hall jest szczęśliwą matką piątki dzieci. Uwielbia opowiadać o macierzyństwie i kobiecości, dzieląc się z obserwatorami swoją pewnością siebie. Jej fani lubią to, że jest szczera i bezpośrednia. Mimo to jedno z jej niepozorowanych zdjęć z sali porodowej zachęciło obserwatorów, głównie kobiety, do wyrażenia ostrych słów oburzenia.

Chodzi o czarno-białe zdjęcie, które influencerka opublikowała na Instagramie. Widać na nim męża Constance, który z czułością wpatruje się w ich nowo narodzone dziecko, leżące w nogach matki. Constance tymczasem leży w szpitalym łóżku, przegląda telefon i popija napój z puszki. Na jej twarzy maluje się spokój. Opis zdjęcia brzmi: "Chyba moje ulubione zdjęcie z narodzin Rai… Witamy w Matriarchacie. Królowa właśnie urodziła dziecko".

Mogłoby się wydawać, że to powszechna scenka, jednak wiele komentatorek zarzuciło Rai, że ta w ogóle nie interesuje się swoim dzieckiem. Zamiast trzymać je w ramionach, woli przeglądać telefon. To zdjęcie całkowicie różni się od popularnych w sieci zdjęć z sal porodowych, na których zmęczone, ale szczęśliwe matki tulą swoje noworodki do piersi. Zdaniem influencerki nie powinna być jednak oskarżana o brak czułości i opiekuńczości.

Hall odpowiedziała w charakterystyczny dla siebie kąśliwy sposób na uwagi swoich obserwatorek.

„Jestem w szoku, że tak wiele z Was zdecydowało się zareagować na to zdjęcie. Przecież mojemu dziecku NIC się nie dzieje i jest pod opieką taty. Czy może być jeszcze lepiej? Z drugiej strony widzicie tylko jedno zdjęcie, a doba ma 24 godziny”.

Pod zdjęciem nie brakowało także pochwał bardziej wyrozumiałych obserwatorek Constance, które podziwiają ją za jej szczerość i odwagę. Piszą one:

"Pomyślałbym, że możesz po prostu wysyłać zdjęcia dziecka lub informować rodzinę o nowym potomku",

"Wypiłam Coca Colę jakieś 3 sekundy po urodzeniu mojego syna, utożsamiam się!!",

"Wspaniałe zdjęcie kochającego taty opiekującego się swoim dzieckiem, podczas gdy mama ma zasłużone 5 minut spokoju…".

Kobieta dodała także klasyczne zdjęcie, które przedstawia szczęśliwych rodziców z dzieckiem w objęciach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze