Trwa ładowanie...

"Podpalaczka" z popularnego mema. Wiemy, jak wygląda obecnie

Jakiś czas temu w serwisie Zoomer opublikowano zdjęcie, które z czasem stało się jednym z najpopularniejszych memów ostatnich lat. Na fotce mała dziewczynka uśmiecha się, a tuż za nią płonie dom. Jak teraz wygląda słynna "Disaster Girl"?

Zobacz film: "Mówię ci, masz coś na twarzy"

1. Podpalaczka

Zdjęcie zrobiono w 2004 roku w Północnej Karolinie. Bohaterka zdjęcia, mała Zoe, miała wtedy cztery lata. W obiektywie umieścił ją ojciec – Dave Roth. W ich mieście właśnie odbywały się pokazy strażackie.

W 2007 roku mężczyzna wrzucił fotkę do sieci. Dodał do niej podpis - "podpalaczka". Dave opublikował ją, ponieważ bardzo podobała mu się mina córki. Nie wiedział jednak, że tym samym zrobi z Zoe gwiazdę internetu. W sieci mozemy znaleźć wiele memów, czyli zdjęć Zoe z dopisanymi śmiesznymi cytatami.

Zdjęcie "podpalaczki" wygrało także lokalny konkurs fotograficzny. Fotka pojawiła się również w czasopiśmie i na stronie internetowej.

Sprawdź też:

2. Zoe ma 17 lat

Dave w rozmowie z "Refinery29.com" mówił, że nie widział nic szczególnego w twarzy Zoe. O tym, że zdjęcie wygląda jak scena z horroru, uświadomił sobie dopiero po przeczytaniu komentarzy innych internautów.

Zoe bawią memy z jej udziałem
Zoe bawią memy z jej udziałem (Instagram @)

Obecnie Zoe ma 17 lat. Często spotyka się z memami, w których gra główną rolę. Wiele z nich wciąż ją bawi. Jak dziewczyna wygląda teraz?

Zoe z popularnego mema ma teraz 17 lat
Zoe z popularnego mema ma teraz 17 lat (Instagram @zoeroth )

Zoe wyrosła na piękną, młodą kobietę. Jest też pilną uczennicą.

TOP 10 memów o każdej mamie
TOP 10 memów o każdej mamie [10 zdjęć]

Mama jest najbliższą i najważniejszą osobą praktycznie dla każdej osoby. Jest przy nas niezależnie od...

zobacz galerię

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.