Po 6 latach starań o dziecko i 8 poronieniach, jej marzenie się spełniło. Urodziła syna w Nowy Rok

Marzenia o posiadaniu dziecka determinują życie wielu par. Lata starań, usłanych nadzieją przeplataną z uporem i uczuciem zawodu niekiedy sprawiają, że potencjalni przyszli rodzice nie wierzą już w to, że przyjdzie im wychowywać dziecko. Tak było też w przypadku Craiga i Emmy. Nowy Rok przyniósł im jednak największe szczęście.

Zobacz film: ""Poroniłam 3 razy". Dlaczego w Polsce to wciąż tabu?"

6 lat starań, 8 poronień i 2 nieudane próby zapłodnienia in-vitro. Taką drogę w walce o rodzicielstwo musieli przejść Emma i Craig Parker. I chociaż ich największe marzenie ziściło się w Nowy Rok, cały okres ciąży nie był usłany różami.

Emma przyznaje, że gdy dowiedzieli się o ciąży, ich emocje dalekie były od bezgranicznego szczęście. Po 8 wcześniejszych poronieniach, przyszli rodzice byli przerażeni, jednocześnie mając nadzieję, że tym razem będzie inaczej. "Kiedy minęliśmy 20. tydzień ciąży poczuliśmy się już nieco pewniej" - przyznaje Emma.

(LincolnshireLive/BPM MEDIA)
(LincolnshireLive/BPM MEDIA)

Problemy pojawiły się jednak w 37. tygodniu. Od tego czasu stan przyszłej mamy i dziecka był nieustannie monitorowany. I chociaż chłopiec miał przyjść na świat 9 stycznia, postanowił zrobić rodzicom noworoczną niespodziankę. Charlie Al-Derrick Parker przyszedł na świat za pomocą cesarskiego cięcia 1 stycznia 2018 r. o godzinie 11.30. Rodzice nie mogą doczekać się, aż zabiorą wymarzonego synka do domu.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.