Trwa ładowanie...

Niemowlę zmarło w swoim łóżeczku. Udusiło się zawinięte kocykiem

Życie tej kobiety już nigdy nie będzie takie samo. W niedzielę, 3 lipca bieżącego roku, Jordan DeRosier z Waszyngtonu przeżyła śmierć swojego młodszego synka, Sloana. Matka w pożegnalnym poście na Facebooku nazwała go "słodkim wojownikiem tęczy". Początkowo nie chciała dzielić się przyczyną jego odejścia w sieci. Do czasu. Gdy internauci stwierdzili, że jej dziecko zmarło z powodu szczepionki, postanowiła się odezwać.

Zobacz film: "Jak prawidłowo przewozić dzieci w samochodzie?"

Kolejny post Jordan DeRosier wzruszył wszystkich:

"Dla tych, którzy uważają, że przyczyną śmierci mojego syna były szczepionki... Początkowo nie chciałam wyjaśniać okoliczności, w jakich zmarło moje dziecko. Czułam się winna i bałam się potępienia ze strony innych. Ale dłużej już na to nie pozwolę.

Zobacz również:

Śpią w jednym łóżku, biorą razem kąpiel. "Sytuacja może być patologiczna"

Moje dziecko leżało w łóżeczku ze swoim ulubionym kocykiem zrobionym przez praprababcię. Zawinęło się nim... i udusiło. Żaden z rodziców nawet nie wyobraża sobie, że takie coś może mieć miejsce. Że to przydarzy się twojemu dziecku.

Matka na zawsze pożegnała się ze swoim młodszym dzieckiem
Matka na zawsze pożegnała się ze swoim młodszym dzieckiem (Facebook @https://www.facebook.com/profile.php?id=100002483967247)

Dlatego bardzo cię proszę – nie zostawiaj swojego niemowlaka z kocykiem w łóżeczku. Proszę. Mój synek miał tylko siedem miesięcy. Myślałam, że tak będzie mu wygodnie.

Sprawdź też:

Pokazała dziecko z kolczykiem w policzku. Nie spodziewała się fali hejtu

Mały Sloan miał tylko siedem miesięcy
Mały Sloan miał tylko siedem miesięcy (Facebook @https://www.facebook.com/profile.php?id=100002483967247)

Nigdy nie przestanę się obwiniać za to, co się wydarzyło. Czuję ogromny, niezgłębiony żal i ból serca. Całe życie będę sobie wyobrażać, że mogłam postąpić inaczej. Proszę, ucz się na moich błędach. Mój świat runął przez jeden z nich."

Dziecko otulone kocykiem włożyło swoją główkę pomiędzy szczebelki. W ten sposób się udusiło.

Jakie niebezpieczeństwa czyhają na dziecko w domu?
Jakie niebezpieczeństwa czyhają na dziecko w domu? [7 zdjęć]

To w domu dochodzi do największej liczby wypadków z udziałem dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Wielu najmłodszych...

zobacz galerię

Historię udostępniono prawie 10 tys. razy. Internauci z całego świata wysyłają też rodzicom kondolencje. Prośbę matki o niezostawianiu niemowlaka z kocykiem w łóżeczku rozesłano w wielu grupach internetowych zrzeszających młode mamy.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.