Trwa ładowanie...

"Nie wierzycie w reinkarnację i życie po życiu?". Niesamowite nagranie obiegło sieć

Avatar placeholder
23.09.2023 11:18
Ma 1,5 roku. Gra na pianinie jak zawodowiec
Ma 1,5 roku. Gra na pianinie jak zawodowiec (Facebook)

Niektórzy uważają, że prawdziwe talenty mogą ujawnić się już we wczesnym dzieciństwie. Ten maluszek jest tego świetnym przykładem. Choć nie ma jeszcze dwóch lat, to gra na pianinie jak prawdziwy artysta. Nagrania, które zostały udostępnione w serwisie Youtube zachwyciły internautów.

spis treści

1. Jak rozpoznać talent u dziecka?

Wielu rodziców zastanawia się, w jaki sposób można odkrywać talenty i predyspozycje u dziecka. Kluczem do rozwiązania tej zagadki jest z pewnością uważność. Trzeba przyglądać się maluchowi i zauważyć, jaki ma stosunek do danych czynności. Równie ważne jest próbowanie nowych aktywności, aby dziecko mogło sprawdzić się na różnych polach.

W momencie, gdy zauważymy, że dana czynność staje się wyjątkowa i sprawia dziecku wiele radości, warto podążać w tym kierunku, dając tym samym dziecku sposobność na rozwijanie talentu.

2. Dziecko gra na pianinie

Zobacz film: "Przekarmianie dzieci"

Ci rodzice bardzo szybko odkryli talent u swojego maleństwa. Choć chłopczyk (Gavriil Scherbenko) ma zaledwie 1,5 roku, to przy pianinie zachowuje pełną powagę. Nie stuka bezmyślnie w klawisze, lecz z rozwagą dobiera poszczególne dźwięki. Jest skupiony na tym, co robi, a granie na pianinie wywołuje w nim szczególne emocje.

Dzieci szybko się nudzą i nie potrafią usiedzieć w miejscu, ale to dziecko jest wyjątkiem od tej reguły. Maluszek siedzi przed pianinem jak zaczarowany i nie ma zamiaru od niego odchodzić. W sieci można znaleźć kilka filmików z jego udziałem. Pod każdym z nich widnieje mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów.

3. Internauci zachwyceni

Nic dziwnego, że użytkownicy są oczarowani. Chłopczyk gra jak profesjonalista. Niektórzy twierdzą, że wygląda, jakby urodził się z tą umiejętnością i uważają, że to dowód na to, że istnieje życie po życiu.

Jedno z nagrań zostało udostępnione na profilu Classical Music Daily. Obecnie ma już 269 tys. wyświetleń i wiele pozytywnych komentarzy.

"Wielki szacunek dla tego dzieciaka za zagranie tych akordów. To muzyczny geniusz w tak młodym wieku",

"To dziecko już wykazuje niezwykły dar muzyczny. Nie wali pięścią, jak można by się spodziewać po dziecku w tym wieku. Cudownie się słucha tego, co gra" - piszą internauci.

"Nie wierzycie w reinkarnację i życie po życiu?! Oto dowód!" - dodaje ktoś inny.

Zapewne podejście rodziców dziecka ma tu ogromne znaczenie. W końcu to dzięki nim maluszek może się rozwijać.

"To dziecko jest niesamowite! Mam nadzieję, że rodzice są dobrze przygotowani na to, co ich czeka! Przed nimi długie i wspaniałe życie, pełne obowiązków, niespodzianek i niesamowitych chwil" - prognozuje kolejna osoba.

W takich sytuacjach warto pamiętać, aby zapewnić dziecku możliwość rozwoju, jednocześnie nie wywierając na nim żadnej presji. Dziecko może się zmęczyć lub znudzić daną czynnością i jest to całkowicie normalne. Musi też mieć czas na zabawę, spotkania z rówieśnikami oraz inne aktywności tak ważne w młodym wieku. Tylko w ten sposób może osiągnąć prawdziwy sukces, nie tracąc przy tym beztroskiego dzieciństwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze