Trwa ładowanie...

Michael Bublé walczy o życie syna

Michael Bublé to kanadyjski wokalista, który jest znany również w Polsce. Może pochwalić się wieloma prestiżowymi nagrodami, między innymi czterema statuetkami Grammy. Sprzedał również ponad 55 milionów płyt na całym świecie. Jednak, jak wiadomo, sukces i pieniądze nie zawsze decydują o tym, że ludzkie życie jest szczęśliwe. Kiedy człowiek musi zmierzyć się z chorobą własnego dziecka wszystko traci swoją wartość.

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

spis treści

1. Diagnoza

Michael Bublé od 5 lat wraz z żoną Luisaną Lopilato, tworzą szczęśliwą parę. Posiadają dwóch synów 3-letniego Noah i 8 miesięcznego Eliasa. Niedawno artysta dowiedział się, że jego starszy syn Noah jest chory na raka. Wokalista wydał oficjalne oświadczenie, w którym oznajmił fanom, że obecnie zawiesza swoją działalność artystyczną:

"Jesteśmy zdruzgotani rozpoznaniem raka u naszego najstarszego syna, który znajduje się na leczeniu w Stanach Zjednoczonych. Zawsze dużo mówiliśmy o tym, jak wiele znaczy dla nas rodzina i miłość, jaką żywimy do swoich dzieci. Luisana i ja poświęcimy cały nasz czas i całą naszą uwagę, aby pomóc Noahowi w powrocie do zdrowia, dlatego zawieszamy naszą aktywność zawodową.

W tym trudnym czasie prosimy wyłącznie o modlitwę za niego i poszanowanie naszej prywatności. Przed nami długa droga i mamy nadzieję, że przy wsparciu rodziny, przyjaciół i fanów z całego świata, zwyciężymy, jeśli Bóg nam pomoże." - napisał na Facebooku artysta.

Michael Bublé z synami i żoną/DailyMail
Michael Bublé z synami i żoną/DailyMail

Noah ma 3 latka i od jakiegoś czasu miał problemy ze zdrowiem. Początkowo podejrzewano u niego mononukleozę, diagnoza okazała się nietrafna. Kolejną domniemaną chorobą miała być świnka, która jak wiadomo również okazała się fałszywym sygnałem. Luisana, mama chłopca wciąż szukała pomocy. Postanowiła znaleźć specjalistę w Los Angeles. Wtedy rodzice dowiedzieli się prawdy, że ich mały synek ma nowotwór.

Noah, syn Michaela Bublé/ DailyMail
Noah, syn Michaela Bublé/ DailyMail

27 października wykonano u Noah szczegółowe badania. Jednym z nich było USG jamy brzusznej, w tym również wątroby. Okazało się, że na wątrobie chłopca widoczna jest zmiana, którą trzeba dokładniej skontrolować, w tym celu lekarze zalecili kontynuować badania.  1 listopada rodzice usłyszeli diagnozę i dowiedzieli się, że ich syn potrzebuje chemioterapii.

Michael Bublé z żoną i synami/ DailyMail
Michael Bublé z żoną i synami/ DailyMail

2. Początek walki

Kilka dni temu Daniela, siostra Luisany potwierdziła, że Noah rozpoczął już chemioterapię. Mówiła także, że chłopiec jest dzielny i na pewno sobie poradzi, ponieważ jest urodzonym wojownikiem. Również lekarze dają mu 90 proc. szans na pokonanie choroby.

Mały Noah już wcześniej musiał zmierzyć się z cierpieniem. W wieku 2 lat wylał na siebie wrzątek. Oparzone zostało wtedy 6 proc. jego ciała. Konieczna była seria operacji, która zniwelowała blizny. Obecnie po wypadku nie ma śladu, jednak przed chłopcem kolejne trudne wyzwanie.

Michael Bublé z synem Noah/DailyMail
Michael Bublé z synem Noah/DailyMail

Artysta wielokrotnie mówił o tym, że ojcostwo to najlepsza rzecz, jaka spotkała go w życiu. Często w mediach mówi o tym, jak bardzo kocha swoje dzieci i że tęskni za nimi już po godzinie rozłąki. Michael Bublé obecnie ma 41 lat i otwarcie opowiada o tym, iż żałuje tego, że tak późno zdecydował się zostać tatą. Tłumaczy, że nie miał pojęcia, jak cudownie zmienia to życie człowieka. Teraz ze wszystkich sił będzie walczył o zdrowie dla swojego ukochanego synka, dzięki któremu jego życie nabrało prawdziwego sensu.

Michael Bublé z synkiem Noah/DailyMail
Michael Bublé z synkiem Noah/DailyMail

To musisz wiedzieć

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.