Trwa ładowanie...

Katarzyna Dowbor z córką Marysią na okładce "Gali". To już dojrzała kobieta!

Nigdy nie ukrywała jej twarzy przed mediami. Chętnie pozowała z nią na ściankach i zapraszała media do swojego domu. Katarzyna Dowbor oswajała swoją córkę Marysię z show-biznesem dosłownie od kołyski. Dziś słodka Marysia to już dojrzała kobieta – 20-latka, która ma własny pomysł na życie, niekoniecznie związany z show-biznesem.

Zobacz film: "Jak radzić sobie z infekcjami u dzieci?"

Jak wygląda dzisiaj, możecie przekonać się, zaglądając do najnowszego numeru "Gali". Bohaterkami numeru są właśnie Katarzyna Dowbor i jej córka Maria Dowbor-Baczyńska.

1. Katarzyna Dowbor z córką na okładce "Gali"

Przytulone do siebie, ubrane w połyskujące stroje rodem z Dynastii, z burzą falujących włosów – tak w skrócie opisać można najnowszą okładkę "Gali". Choć pozują razem, na pierwszym planie jest Maria – pełna wdzięku i ciepła, kobieca, ale też delikatnie uwodzicielska, a to za sprawą sporego dekoltu w srebrnej sukni.

Katarzyna Dowbor z córką Marysią na okładce "Gali"
Katarzyna Dowbor z córką Marysią na okładce "Gali" (Gala/Instagram)

To ona jest gwiazdą okładki. Mama – Katarzyna Dowbor – delikatnie usuwa się w cień.

Trzeba jednak wspomnieć, że Marii Dowbor-Baczyńskiej – mimo wspomnianych błysków i dekoltów – daleko do ekscentrycznych gwiazd show-biznesu. Jest w niej piękno, ale jednocześnie prostota i skromność.

Gwiazdy, które zdecydowały się na macierzyństwo po 45. roku życia

Katarzyna Dowbor z córką Marysią
Katarzyna Dowbor z córką Marysią (East News)

2. Była Marysią, jest Marią - piękna córka Katarzyny Dowbor dorosła!

Patrząc na najnowszą okładkę "Gali", aż trudno uwierzyć, że jeszcze nie tak dawno Maria była małą, słodką Marysią. Podobnego zdania są fani Katarzyny Dowbor, którzy zasypali gwiazdę komentarzami, gdy ta wrzuciła okładkę magazynu na swoje konto na Instagramie.

- Ale ten czas leci! A Marysia wyrosła na piękną kobietę – piszą pod okładką.

Katarzyna Dowbor z córką Marysią
Katarzyna Dowbor z córką Marysią (East News)

3. Maria Dowbor-Baczyńska i polski show-biznes?

Patrząc na najnowszą okładkę "Gali", nie mamy wątpliwości, że Maria Dowbor-Baczyńska z pewnością odnalazłaby się w polskim show-biznesie. Wszystko wskazuje jednak na to, że ma nieco inne plany. Obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje psychologię i filozofię na prestiżowej uczelni.

Zobacz też: Mój syn ma 2 lata, ja 48. Cienie i blaski dojrzałego macierzyństwa

Katarzyna Dowbor z córką
Katarzyna Dowbor z córką (Instagram)

4. Szczęśliwa mama, szczęśliwa córka - relacja, którą warto pielęgnować

Mimo odległości, która dzieli mamę i córkę, panie wielokrotnie powtarzały, że łączy je wyjątkowa więź. Być może to kwestia dojrzałego macierzyństwa? Katarzyna Dowbor urodziła bowiem Marysię po czterdziestce.

Warto docenić tak udaną relację. To skarb zarówno dla mamy, jak i dla córki. Skarb, którym obie właśnie dzielą się ze światem, pozując na okładce "Gali".

Najnowszy numer "Gali" z Katarzyną Dowbor i Marią Dowbor-Baczyńską dostępny już od 7 października.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska w pięknej sukience w groszki

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.