Trwa ładowanie...

Jest w ciąży po raz 10. "Nie przestanę, póki nie urodzę dziewczynki"

Avatar placeholder
12.02.2024 09:52
Mama 9 dzieci znowu jest w ciąży. Ma jeden cel
Mama 9 dzieci znowu jest w ciąży. Ma jeden cel (Instagram )

Decyzja dotycząca posiadania dzieci jest bardzo osobista. Niektórzy preferują życie bez potomstwa, podczas gdy inni marzą o wielodzietnej rodzinie. Każdy ma inną motywację, pragnienia i priorytety życiowe. Ta mama posiada już dziewięcioro dzieci, a teraz ponownie jest w ciąży - w dodatku bliźniaczej.

spis treści

1. Chciała mieć córkę

Yalencia Rosario z Teksasu w USA ma 31 lat i swoje codzienne życie relacjonuje na instagramowym profilu @that_rosario_life. Kobieta nie może narzekać na nudę. Wychowuje dziewiątkę dzieci, a już niebawem jej rodzina znowu się powiększy o dwoje kolejnych. Kobieta jest w ciąży bliźniaczej, a jej pokaźnych rozmiarów brzuch wskazuje na to, iż do rozwiązania dojdzie niebawem.

Jak podaje na Instagramie, na początku lutego trafiła do szpitala. Do tej pory nie podała, czy doszło do rowiązania.

Zobacz film: "Trzy razy urodziła bliźnięta - to zdarza się raz na 500 tys. przypadków"

Yalencia marzyła o dużej rodzinie i tak też się stało. Los podarował jej dziewięcioro synów. Obiecała sobie, że będzie zachodziła w ciążę do tej pory, aż urodzi się jej dziewczynka. W końcu się udało i aktualnie kobieta jest w ciąży bliźniaczej. Ma urodzić kolejnego syna i upragnioną córkę.

- Wciąż nie mogę uwierzyć, że mam bliźnięta. Za siedem tygodni będę trzymać w ramionach moją pierwszą córeczkę - mówi w jednym z nagrań.

2. Wielodzietna rodzina

Duża rodzina to także duże wydatki i ogrom obowiązków, ale Yalencia świetnie sobie daje radę.

- Cotygodniowe zakupy spożywcze kosztują 800 dolarów, a w ciągu siedmiu dni zjemy dziewięć bochenków chleba - opowiada kobieta. - Zdecydowałam się na dużą rodzinę i kocham ich wszystkich. Niczego nie żałuję - dodaje.

Kobieta żartuje, że jest najbardziej płodną kobietą na świecie. Praktycznie co roku jest w ciąży.

- Ludzie mówią mi, że zachodzę w ciążę, gdy tylko spojrzę na mojego męża - śmieje się.

W sieci dostaje wiele wsparcia, ale i słów krytyki. Niektórzy uważają, że żyje ze świadczeń. Inni piszą, że przyczynia się do przeludnienia Ziemi.

Choć rodzicielstwo pochłania mnóstwo czasu i energii, to kobieta znajduje również czas na pracę. Na co dzień zajmuje się doradztwem podatkowym, a jej mąż prowadzi firmę kurierską. Małżeństwo czuje się spełnione, a negatywne komentarze na swój temat stara się po prostu ignorować.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze