Trwa ładowanie...

Jak wygląda dzisiaj Staś Tarkowski z "W pustynii i w puszczy"?

Kiedy 17 lat temu pokonał 15 tys. kandydatów i stanął przed kamerą Gavina Hood'a, media okrzyknęły go gwiazdą. Film "W pustynii i w puszczy" otworzył Adamowi Fidusiewiczowi drogę do kariery aktorskiej, mimo że już wcześniej grywał w teatrze u Józefowicza. Młody aktor szybko dostał propozycje innych ról. Jak wygląda dzisiaj?

Zobacz film: "Natalia Siwiec retuszuje twarz córki?"

1. Bilet do kariery

Nie ma co ukrywać, "W pustynii i w puszczy" i rola Stasia Tarkowskiego okazały się biletem do zawodu aktora.

Już w 2003 roku, 2 lata po premierze adaptacji powieści Henryka Sienkiewicza, Fidusiewicz dostał propozycję zagrania w serialu "Na wspólnej". Wcielił się w postać Maksa i gra ją do dzisiaj (z dwuletnią przerwą).

Adam Fidusiewicz zagrał Stasia Tarkowskiego
Adam Fidusiewicz zagrał Stasia Tarkowskiego (YouTube)

Nie oznacza to jednak, że aktor osiadł na laurach. Ukończył szkołę wokalną, gdzie uczyła go Krytyna Prońko, jest absolwentem liceum im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, studiuje w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza. Grywa w filmach i serialach, jest aktorem dubbingowym i teatralnym. Szersza publiczność zapewne kojarzy go z "Czasu honoru", gdzie grał "Wilka".

Adam Fidusiewcz pasjonuje sie teatrem improwizowanym
Adam Fidusiewcz pasjonuje sie teatrem improwizowanym (Instagram.com)

Adam Fidusiewicz pasjonuje sie teatrem improwizowanym. Podkreśla to na swoim koncie na Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia.

Adam Fidusiewicz ma 33 lata
Adam Fidusiewicz ma 33 lata (Instagram.comj)

Co zostało po 15-letnim Adasiu, który zagrał rolę Stasia Tarkowskiego? Na pewno rysy twarzy i włosy. Bujna czupryna stała się niemalże znakiem rozpoznawczym aktora. A wam jak się podoba?

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.