Trwa ładowanie...

Jak dziś wygląda dziewczynka z mema ''side-eye''?

W 2013 roku matka Chloe wypuściła filmik z udziałem dziewczynki i jej siostry, na którym informuje siostry, że zamiast do szkoły jadą do Disneylandu. Ich reakcja stała się internetowym hitem.

Zobacz film: "Super tata wychowuje 4 niepełnosprawnych dzieci"

1. Filmik z ich udziałem ma 16 mln wyświetleń

Filmik z udziałem Lily i Chloe ma ponad 16 mln odtworzeń. Starsza córka Lily płacze i krzyczy, bo bardzo się cieszy z niespodzianki. Natomiast młodsza Chloe, nie wie tak naprawdę, co się dzieje. Miała wtedy tylko dwa lata i nie rozumiała, o co tyle krzyku. Jej słodka buźka z dwoma wystającymi małymi ząbkami stała się rozpoznawalna na całym świecie. Jej mina była inspiracją do stworzenia wielu śmiesznych obrazków.

(Dziewczynka jest tak samo słodka (Instagram @lilyandchloeofficial))
Bezpieczne zabawki dla dzieci do trzech lat (WIDEO)
Bezpieczne zabawki dla dzieci do trzech lat (WIDEO)

Kupno zabawki dla dziecka poniżej trzeciego roku życia to niemałe wyzwanie. Mimo iż półki sklepowe wręcz...

zobacz galerię

2. Co teraz słychać u dziewczynek?

Dziewczynka ma konto na Instagramie, które prowadzi jej mama @lilyandchloeofficial
Dziewczynka ma konto na Instagramie, które prowadzi jej mama @lilyandchloeofficial

Obecnie Chloe skończyła siedem lat, a jej jest wziąż rozpoznawana. Ciekawostką jest, że firma Google użyła go w swojej kampanii reklamowej w Brazylii i dzięki temu cała rodzina mogła pojechać na wycieczkę do tego kraju. Mama dziewczynek stara się promować siostry i stworzyła im osobny profil na Instagramie, który już ma 777 tys. obserwatorów. Siostry występują także w spotach reklamowych.

(Mama powiedziała, że filmik świetnie oddaje osobowość dziewczynek (Instagram @lilyandchloeofficial))

Zostały zaproszone do programu ''Good Morning America'' gdzie mama dziewczynek wyznała, że filmik świetnie pokazuje to, jak różne osobowości mają jej córki.

Zobacz też:

''Bawi mnie ich reakcja, ponieważ Lily odstawiła prawdziwą rozpacz, a Chloe gapi się na nią, jakby chciała powiedzieć: "jaki tym masz problem?'' - powiedziała w programie.

(Chloe skończyła 7 lat (Instagram @lilyandchloeofficial))
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.