Trwa ładowanie...

Goślinów. Siedmiolatek terroryzuje szkołę. Uczniowie boją się przychodzić na lekcje

W szkole podstawowej w Goślinowie (woj. wielkopolskie) dzieci z pierwszej klas boją się przychodzić na lekcje. Powodem ich strachu jest jeden z uczniów, który terroryzuje całą klasę.

Zobacz film: "Jak dzieci tracą odporność?"

spis treści

1. Boją się przychodzić do szkoły

Zaledwie miesiąc po rozpoczęciu roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Goślinowie, miejscowości położonej pod Gnieznem pojawił się poważny problem. Jak podał do publicznej wiadomości portal moje-gniezno.pl, uczeń pierwszej klasy terroryzuje swoich rówieśników. Z powodu agresywnego zachowania siedmiolatka, inni uczniowie boją się przychodzić do szkoły. 4. października w wielkopolskiej placówce edukacyno-oświatowej miała miejsce bójka, której sprawcą jest pierwszoklasista.

2. Interwencja policji w szkole

Na miejsce zdarzenia została wezwana policja i pogotowie. Jak wynika z relacji rodziców przerażonych uczniów, to nie pierwszy raz, kiedy chłopiec bije swoich kolegów i demoluje klasę. Mimo licznych skarg, nauczyciele, dyrekcja i mama niebezpiecznego siedmiolatka nie zareagowali na jego wybryki. Zaniepokojeni opiekunowie uczniów powiedzieli, że ich pociechy ze strachu przed kolejnym spotkaniem z niegrzecznym rówieśnikiem, moczą łóżka w nocy.

Rodzice pobitego ucznia skierowali sprawę do sądu. Według ojca i matki poszkodowanego chłopaka mama klasowego oprawcy całą winę zrzuca na inne dzieci. Rodzice innych uczniów zapowiedzieli, że jeżeli agresywny chłopiec będzie przychodził do szkoły, to ich dzieci przestaną do niej uczęszczać. Poza tym opiekunowie pierwszoklasistów twierdzą, że chłopiec może nie być świadomy swoich czynów. Siedmioletni awanturnik został zabrany przez pogotowie na obserwację.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.