Trwa ładowanie...

Gdy zaszła w ciążę, miała 14 lat. Dziś jest gwiazdą Instagrama!

Gdy zaszła w ciążę, miała zaledwie 14 lat. Dziś jest gwiazdą Youtube'a i Instagrama!

Zobacz film: "Jak radzić sobie z infekcjami u dzieci?"

Natalie Shay miała 14 lat, gdy została mamą. Z dnia na dzień musiała przestać być typową amerykańską nastolatką i stać się mamą.

Natalie Shay
Natalie Shay (Instagram)

Zobacz też: Nastolatki w ciąży boją się iść do ginekologa

Choć wspomniane wydarzenia w jej życiu budziły wiele kontrowersji, szczególnie wśród rówieśników, dziewczyna postanowiła opowiedzieć swoją historię w social mediach. Świeżo upieczona mama szybko zdobyła rzeszę fanów na swoich kontach na Youtube'ie i Instagramie.

Natalie Shay - nastoletnia mama
Natalie Shay - nastoletnia mama (Instagram)

Zobacz też: Wywiad z "Reżyserem życia" Danielem Rusinem - jego kochają nastolatki!

Opowiada tam głównie o swoim macierzyństwie i chętnie pokazuje zdjęcia z córeczką Rylah, łącząc rolę matki i uczennicy oraz… influencerki. Z informacji, które pojawiają się na jej koncie na Instagramie, wyczytać można, że jest nie tylko nastoletnią matką, ale też samotnie wychowuje dziecko.

Natalie Shay
Natalie Shay (Instagram)

Swoją popularność zawdzięcza wsparciu innych znanych nastoletnich mam, takich jak: Camryn Turner czy Jelian Mercado. Patrząc, jak ogromną popularnością cieszą się profile społecznościowe tych dziewczyn, nie mamy wątpliwości, że oto tworzy się nowy trend, którego bohaterkami są nastoletnie mamy. Co o tym sądzicie?

Zobacz też: Nastoletnie matki w Polsce

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.