Trwa ładowanie...

Dziewczynka z bujną czupryną. Zrobiła wrażenie na porodówce

Avatar placeholder
09.04.2019 11:45
Dziecko z bują czupryną. Joasia 3 dni po urodzeniu
Dziecko z bują czupryną. Joasia 3 dni po urodzeniu (archiwum prywatne)

Po artykule, w którym pisaliśmy o dziewczynce, która została gwiazdą Pantene, zgłosił się do nas pan Piotr. Gdy urodziła się jego córeczka, wzbudziła wielkie zainteresowanie na porodówce. Wszystko przez nietypową czuprynę.

1. Zamieszanie na porodówce

Joanna, córka Piotra Kupniewskiego urodziła się 13 maja 2017 roku i od razu wzbudziła sensację wśród lekarzy i pielęgniarek.

- Wszyscy z uwagą przyglądali się naszej córce. Położne robiły wycieczki na salę, w której leżała Asia. Wzbudziła wielkie zainteresowanie na oddziale - wspomina ze śmiechem pan Piotr.

Joasia trzy dni po urodzeniu mogła pochwalić się bujną czupryną
Joasia trzy dni po urodzeniu mogła pochwalić się bujną czupryną (archiwum prywatne)
Zobacz film: "Ma 9 tygodni i bardzo bujną czuprynę"

Każdy, kto spojrzy na zdjęcie dziewczynki nie będzie miał wątpliwości, co w jej wyglądzie tak bardzo zainteresowało innych. Joasia urodziła się z gęstymi, kruczoczarnymi włosami. Rzadko się zdarza, żeby noworodki miały tak bujne fryzury. Zazwyczaj mają jasne i rzadkie włoski.

- U mnie w rodzinie dzieci rodziły się z ciemnymi włosami, moja żona też ma ciemne włosy i te geny ujawniły się u Asi - dodaje dumny tata.

2. Sensacja w żłobku

Gdy Asia była malutka, podczas każdego spaceru nieznajomi zaczepiali jej rodziców, żeby porozmawiać o dziewczynce. Jej ciemne i gęste włosy przyciągały spojrzenia.

- Jedna pani zapytała nas nawet, gdzie kupić tak fajnie wykonane peruki dla małych dzieci. Zwykle jednak ludzie reagowali zdziwieniem i uśmiechali się na widok córki. Czasem czuję się jakbyśmy wychodzili na spacer z Małgosią Kożuchowską - taką wzbudzamy sensację - śmieje się pan Piotr.

Włosy Asi wyglądały jak peruka
Włosy Asi wyglądały jak peruka (archiwum prywatne)

Asia obecnie chodzi do żłobka. Rodzice przyznają, że pielęgnacja włosów dziewczynki nie jest łatwa. Najwięcej czasu rano spędzają na ich rozczesaniu i spięciu w kucyk. Na warkocze czy koki nie ma czasu. Nie jest to jednak problem. Joasia uwielbia być czesana i chętnie oddaje się w ręce pań przedszkolanek.

- Gdy odbieramy Asię ze żłobka, nigdy nie wiemy jak będzie uczesana. Kiedyś przyszedłem wcześniej i widziałem jak córka siedzi grzecznie, a pani przedszkolanka zaplatała jej misterny warkocz. W domu nie jest taka grzeczna. Czesanie to ostania rzecz na jaką ma czas.

Włosy Asi są teraz jaśniejsze, ale nadal bardzo gęste i mocne
Włosy Asi są teraz jaśniejsze, ale nadal bardzo gęste i mocne (archiwum prywatne)

Asia ma teraz 21 miesięcy. Jej włosy zrobiły się jaśniejsze, ale nadal są gęste i grube. Kto wie, może w przyszłości dziewczynka też zostanie twarzą znanej marki kosmetycznej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz popularne materiały:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze