Trwa ładowanie...

Dziecko Koziorożec

KOZIOROŻEC 22.12. - 20.01. Koziorożec od dzieciństwa jest zorganizowany i umie dobrze zaplanować sobie czas. Charakteryzuje się sumiennością i przywiązaniem. Od maleńkości zachowuje się jak osoba dorosła. Potrafi wszystko skrupulatnie i dobrze wykonać. Jego talent organizacyjny sprawia, że do każdej czynności przygotowuje się bardzo dokładnie i z zapałem. Dzieci spod znaku Koziorożca nie dopuszczają do siebie wiadomości, że istnieje taka cecha jak słabość. Choćby dziecko musiało grać i udawać, będzie pozorowało skuteczność. Zdolności Koziorożca są wielkie, ma wysokie aspiracje i wielką chęć do spełnienia ich. Choćby pod górę i po kamienistej drodze, idzie przez życie z wysoko podniesioną głową. Nie daje się łatwo zwieść i nie odwołuje zamierzonych celów. Chce być za to chwalony i szanowany.

Zobacz film: "Taniec z dzieckiem w chuście"

spis treści

1. Horoskop dla dzieci spod znaku Koziorożca

Chłopiec spod znaku Koziorożca to przysłowiowy "stary maleńki". Lubi przebywać w gronie dorosłych i pragnie zachowywać się, wysławiać i robić wszystko tak jak oni. Jest osobą bardzo racjonalną, mądrą i zasadną, jednakże charakteryzuje się nieśmiałością i dość sporym dystansem do nowych ludzi.

Horoskop dla dziewczynek

Dziewczynka spod znaku Koziorożca zawsze jest pewna, czego potrzebuje i co chce zrobić. Chce być szanowana i doceniona. Ma wielkie aspiracje i świadomość, że nie ma rzeczy, której nie mogłaby wykonać. Jest osobą stawiającą sobie bardzo wysoko poprzeczkę. Gdy nie uda jej się wykonać zamierzonego planu, potrzebuje wsparcia i kilku miłych słów od bliskich.

2. Dzieci Koziorożce w zabawie i w szkole

Zodiakalny Koziorożec to znawca i typowy ekspert od wszystkiego. Woli pogłówkować bądź zająć się czymś pożytecznym (pomoc mamie, praca w garażu z tatą) niż szaleć na podwórku - co nie oznacza, że nie lubi się bawić. Jest często nieśmiały, zatem nie ma sposobności, by mógł otwarcie i bezpośrednio do wszystkiego podchodzić. W szkole czuje się jak ryba w wodzie. Nauka, współzawodnictwo, ciągła praca to jego środowisko naturalne. Uczy się dosyć długo, jednak skutecznie i potem przez długi czas przyswojoną wiedzę pamięta. Mimo nieśmiałości ma umysł przywódczy, w klasie pełni często funkcję gospodarza.

Najlepsze imiona dla Koziorożca:

  • Aleksander, Dariusz, Jakub, Ignacy, Stanisław;
  • Dorota, Edyta, Hanna, Urszula, Zofia.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.