Trwa ładowanie...

Ciąża prawie niewidoczna

 Monika Suszek
04.12.2018 10:24
Ciąża prawie niewidoczna
Ciąża prawie niewidoczna (@sarahstage Instagram)

Modelka Sarah Stage jest w szóstym miesiącu ciąży. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dziecka nie widać. Sama modelka przyznaje, że to jej druga ciąża, która objawia się prawie identycznie, jak w poprzednia – brak ogromnego brzucha, może jedynie niewielkie zgrubienie. Ostatnia, czarno-biała sesja zdjęciowa wywołała jednak na profilu modelki burzę.

1. Ciężarna modelka

Uroda i figura nie są jedynym wyróżnikiem 33-letniej modelki. Kobieta słynie z sesji zdjęciowych w zaawansowanej ciąży, której nie widać. To już jej druga (niemal niewidoczna) ciąża.

Sarah Stage modelka w szóstym miesiącu ciąży
Sarah Stage modelka w szóstym miesiącu ciąży (@sarahstage Instagram)

Zdjęcia niezwykłej figury kobiety można podziwiać na Instagramie. Obserwuje ją ponad 2 mln osób. Zdjęcia prezentują nie tylko walory estetyczne ciała, ale również sielskie życie rodzinne. Modelka z dumą pokazuje najważniejsze chwile ze swojego życia. Obserwatorzy mogą śledzić niemal każdy miesiąc jej ciąży.

Zobacz film: "Jak powinna się odżywiać przyszła mama?"
(@sarahstage Instagram)
(@sarahstage Instagram)

Sprawdź koniecznie:

Dlaczego ginekolodzy nie chcą prowadzić ciąż nastolatek?

2. Zasługa genów?

Wszystkich martwiących się o stan zdrowia dziecka uspokajamy – "Dziecko jest zdrowe i rozwija się prawidłowo” - głosi jeden z postów młodej mamy na Instagramie. Mimo ciąży modelka nie rezygnuje z ulubionej rozrywki, jaką jest fitness. "Podczas ciąży ćwiczę kilka razy w tygodniu. To wszystko odbywa się w porozumieniu z lekarzem, który kontroluje prawidłowy przebieg mojej ciąży" - możemy przeczytać pod zdjęciem.

Modelka jest w szóstym miesiącu ciąży
Modelka jest w szóstym miesiącu ciąży (@sarahstage Instagram)

Sprawdź koniecznie:

Czy będąc w ciąży mogę wykonywać każdą pracę?

Reakcje internautów wahają się od entuzjastycznych po krytyczne. Jedni jej kibicują i podziwiają, dla innych jest przykładem nieodpowiedzialności. Sama modelka mówi, że podczas pierwszej ciąży spotkała się z wieloma negatywnymi komentarzami na jej temat. "Mój syn James się ważył prawie 4 kg w dniu narodzin. Był zdrowy, a ci którzy mnie krytykowali zobaczyli, że moja ciąża nie zagrażała dziecku. Każdy z nas ma prawo być inny. Dzięki temu jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni" - pisze modelka pod jednym ze zdjęć.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze