Trwa ładowanie...

Chylińska się popłakała. 14-latek rapował o własnej mamie

Avatar placeholder
12.03.2024 15:03
Ten występ w "Mam Talent" zdobył serca widzów. Agnieszka Chylińska nie była w stanie powstrzymać łez
Ten występ w "Mam Talent" zdobył serca widzów. Agnieszka Chylińska nie była w stanie powstrzymać łez (YouTube)

Program "Mam Talent" cieszy się niesamowitą popularnością, ale są występy, które na wyjątkowo długo zapadają w pamięć. O 14-letnim Bartku z pewnością przez długi czas będą pamiętać zarówno jurorzy, jak i widzowie.

spis treści

1. Wzruszający występ w "Mam Talent"

Występ Bartka Wasilewskiego do głębi poruszył jurorów. 14-latek rapował o swojej mamie w niezwykły sposób. Pełen emocji utwór sprawił, że Agnieszka Chylińska nie była w stanie powstrzymać łez i wzruszenia.

Marcin Prokop i Julia Wieniawa również byli pełni podziwu dla słów, które płynęły prosto z serca 14-latka. Nie zabrakło pochwał dla odwagi i talentu Bartka, który nie szczędził słów uznania dla swojej mamy.

Zobacz film: "Zwyciężczyni "Mam Talent": "Na próbach nic nam nie wychodziło, jestem w szoku""

Jednak to właśnie reakcja Chylińskiej zwraca największą uwagę. Trudno jej było powstrzymać emocje, a łzy same cisnęły się do oczu. Jest poruszona występem chłopca, a tekst utworu mocno do niej trafia.

Wokalistce zabrakło słów, by docenić występ Bartka. Chylińska bez wahania jednak wcisnęła złoty przycisk. 14-latka uhonorowała także publiczność. Oczywiście owacjami na stojąco.

2. Bartek Wasilewski

Bartek Wasilewski jest uczniem pierwszej klasy szkoły zawodowej o profilu mechanicznym. To jednak muzyka, a dokładniej rzecz biorąc rap, jest największą pasją 14-latka. Jak sam wyznał, największym wsparciem jest jego mama.

Występ chłopca nie tylko trafił do serc jurorów, ale zachwycił także widzów. Nagranie, które pojawiło się w sieci, zyskało oszałamiającą popularność. Do tej pory skrót z Bartkiem zyskał ponad 42 tys. polubień.

W komentarzach nie zabrakło pochwał, zarówno za przekaz, jak i talent 14-latka. Oto niektóre z nich:

"Bardzo pozytywny przekaz chłopaku. Znakomity przykład dla młodzieży! Nie trzeba w hip hopie wulgaryzmów jak widać. Brawo!",

"To był wzruszający występ! Nic dziwnego, że Agnieszka wcisnęła złoty przycisk. Każdy chciałby zaśpiewać tak dla swojej mamy, w końcu tak jak Bartek powiedział, mama to jest rzecz święta!",

"Ryczałam jak dziecko! Co za wartości! Oby więcej młodych z takimi wartościami. Dzieciaku, trzymam mocno paluchy za Ciebie".

Dominika Najda, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze