Trwa ładowanie...

BeBo Fisher Price – czego nauczy niemowlaka?

BeBo Fisher Price to jedna z cieszących się ogromną popularnością zabawek interaktywnych dla dzieci. Robociek BeBo został skonstruowany tak, by pomagać w rozwoju dziecka, uczyć ich nowych umiejętności. Jednocześnie dopasować się do poziomu w jakim dziecko się rozwija. Czy Bebo Fisher Price jest odpowiednią zabawką dla niemowlaka i czego go nauczy?

Zobacz film: "Jak pozbyć się ciemieniuchy?"

spis treści

1. BeBo Fisher Price – od jakiego wieku

BeBo Fisher Price jest przeznaczony dla dzieci od 9go do 36go miesiąca życia. Zabawka BeBo ma za zadanie pobudzić u dziecka trzy obszary. Są to: zmysły, motoryka oraz ciekawość i odkrywanie.

  • zmysły – ten obszar jest pobudzany za pomocą wbudowanych kolorowych światełek oraz możliwości poruszania się zabawki. Bebo Fisher Price dodatkowo wydaje dźwięki, które pobudzają rozwój poznawczy dziecka w jego początkowym etapie rozwoju.
  • sprawność ruchowa – Bebo wydaje z siebie nowoczesną muzykę i dźwięki. Sama zabawka porusza się w rytm odtwarzanej muzyki. Dziecko naśladując ruch zabawki samo zaczyna się poruszać i tańczyć, co wpływa na koordynację kończyn i rozwój motoryczny niemowląt.
  • ciekawość i odkrywanie – zabawka interaktywna Bebo zachęca dziecko do reakcji na polecenia wydawane przez zabawkę oraz odkrywanie jego funkcji, które aktywują się po naciśnięciu przycisków. Dziecko odkrywa, że za pomocą dotyku może uruchomić nowe możliwości zabawki.

2. BeBo Fisher Price – podstawowe funkcje

Podstawowe funkcje Bebo Fisher Price to stymulacja ruchu i tańca u dziecka. Wystarczy, że maluch dotknie brzuszek lub stopę, BeBo wydaje dźwięki, rytmy sam się trzy tym kołysze. Dodatkowo robot BeBo wypowiada słowa i pozwala nagrać słowa wypowiedziane przez rodziców jaki pierwsze dźwięki wydawane przez dziecko. Co więcej, zabawka Fisher Price przetwarza nagrania i zamienia je w nowoczesną, rytmiczną piosenkę. Bebo Fisher Price ma zaprogramowane trzy tryby aktywności: taniec i ruch, nauka i zabawa oraz nagrywanie i remiksy. Wszystkie doskonale wpływają na rozwój dziecka.

  • taniec i ruch – po naciśnięciu przez dziecko BeBo zaczyna poruszać się w rytm muzyki. Dziecko naśladuje ruchy zabawki ćwicząc koordynację ruchów i motorykę
  • nauka i zabawa – to wprowadzenie dziecka w świat kolorów, cyferek oraz alfabet.
  • nagrywanie i remiksy – to znakomita zabawa dla dziecka jaki i dla rodzica. Po nagraniu kilku wyrazów BeBo zamienia je na piosenki i melodie w nowoczesnym wydaniu.

3. BeBo Fisher Price – wady i zalety

Jakie są wady i zalety zabawki interaktywnej BeBo Fisher Price? Zaleta Bebo Fisher Price to interaktywność zabawki. BeBo ma zaprogramowanych wiele funkcji, które wpływają na rozwój dziecka. Jest dostosowany do tego, by "rosnąć" razem z maluchem i pobudzać jego rozwój w wielu obszarach. Nauka kolorów i nauka literek za zabawką Bebo, będzie dużo przyjemniejsza. BeBo jest solidnie wykonany, z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Posada również europejski certyfikat bezpieczeństwa. Są to wyśrubowane normy, które musi spełniać zbawka oferowana na rynku UE. BeBo jest do tego atrakcyjny wizualnie i odporny na uszkodzenia. Jednak należy uważać bo jest również jest naszpikowany elektroniką, która po kontakcie np. z wodą może przestać działać. W związku z tym na pewno nie upierzemy zabawki. Możemy ją czyścić za pomocą wilgotnej szmatki z dodatkiem odrobiny detergentu jeżeli obudowa zabawki się zanieczyści. Wada Bebo Fisher Price to brak informacji dotyczącej gwarancji udzielanej przez producenta na produkt. Z uwagi na dosyć wiele elementów elektronicznych gwarancja powinna być dosyć długa jednak w tym przypadku tak nie jest, a szkoda. Ostanią wadą jest cena BeBo. Ale do tego wrócimy później.

Zobacz także:

4. BeBo Fisher Price – cena

Jeżeli podejmiecie decyzję o zakupie BeBo Fisher Price to jest on dostępny jest w sklepach sieciowych mających w swojej ofercie zabawki dla dzieci np. Smyk. Duży wybór znajduje się również w Internecie np. na portalu Allegro. Jaka jest cena BeBo Fisher Price? Zabawka nie należy do najtańszyj. Jej ceny wahają się od 180 zł do ponad 200 zł. Czy warto wydać pieniądze na tą zabawkę, czy może poszukać czegoś tańszego? BeBo fisher price ma wiele zaawansowanych funkcji do zaoferowania. Jednak czy przypadnie do gustu Twojemu dziecku, czy też nie wzbudzi jego zainteresowania zależy wyłącznie od malca.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.