Trwa ładowanie...

9-letnia dziewczynka musi donosić ciążę

Historia dziewczynki jest niezwykle drastyczna i straszna. Od lat była regularnie gwałcona przez swojego 30-letniego ojczyma, a teraz jest w 5-miesiącu ciąży.

Zobacz film: "Zatrzymanie podejrzanego o gwałt na 8-latce"

Sprawa wyszła na jaw, kiedy matka zauważyła, że brzuch dziewczynki zaczął się niepokojąco powiększać. Zabrała ją do ginekologa w prywatnej poradni i tak, jak podejrzewała, w ciele córki rozwijało się nowe życie. Jednakże było już za późno na wykonanie aborcji.

Za sprawą rysunków wyszło na jaw, że 5-latka została zgwałcona
Za sprawą rysunków wyszło na jaw, że 5-latka została zgwałcona [5 zdjęć]

Kiedy pewna 5-latka zaczęła protestować przeciwko uczęszczaniu na lekcję angielskiego w szkole, rodzice

zobacz galerię

W czasie śledztwa wyszło na jaw, że mała Peruwianka była regularnie gwałcona przez ojczyma-zwyrodnialca, który korzystał z każdej nadarzającej się okazji. Do gwałtów dochodziło nawet 10 razy dziennie.

9-latka jest zmuszona do tego, żeby donosić ciążę, ponieważ prawo zabrania aborcji w tak posuniętym rozwoju płodu. Wiadomo, że rodzina dziewczynki złożyła wniosek o pomoc materialną dla dzieci oraz o przydzielenie psychologa dla dziewczynki, który pomoże jej uporać się z tym, co ją spotkało.

Jednak czy to wystarczy, aby dziewczynka poradziła sobie z tą sytuacją?

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.