Trwa ładowanie...

3-letni chłopiec bez rączek i nóżek opiekuje się małym braciszkiem. Wideo podbija serca internautów

3-letni niepełnosprawny chłopczyk na krókim nagraniu wideo opiekuje się swoim mniejszym bratem. Film stał się bardzo popularny w internecie i jest szeroko komentowany.

Zobacz film: "Nie trzeba być idealnym, aby osiągnąć w życiu to, czego pragniemy. Niepełnosprawny mówca motywacyjny"

Katie Whiddon jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Jeden z synów, 3-letni Camden, nie posiada rączek ani nóżek. Cierpi na rzadką chorobę, przez którą u chłopca nie rozwinęły się kończyny rąk i nóg. Matka dzieci prowadzi swojego bloga w internecie, gdzie publikuje materiały z codziennego życia rodziny.

Zobacz również:

Na jednym z udostępnionych materiałów wideo widać jak Camden leży obok 2-miesięcznego braciszka. Próbuje on uspokoić niemowlaka i wkłada mu do buzi smoczek. Robi to bardzo sprawnie, pomimo swojej niepełnosprawności.

Dziecięce choroby, które nie dają objawów
Dziecięce choroby, które nie dają objawów [7 zdjęć]

Kaszel, katar, gorączka – te objawy niemal natychmiast łączymy z infekcją. Podajemy odpowiednie leki,...

zobacz galerię

Pani Whiddon napisała w jednym z opublikowanych postów: "Pomimo braku rąk, Camden zawsze stara się otoczyć troską swojego młodszego braciszka. Poza fizyczną różnicą, Camden jest typowym trzylatkiem. Dłubie w nosie, nie przestaje mówić i ciągle broi. Potrafi rysować, samodzielnie siadać, nakarmić się, umyć twarz i zęby. Jest bardzo samodzielny".

Wideo które opisaliśmy wyżej możecie obejrzeć tutaj:

Materiały zamieszczane przez matkę chłopców cieszą się dużą oglądalnością. Zwłaszcza krótki filmik, który widzicie powyżej, opublikowano kilka dni temu i już zdążył zgromadzić ponad 400 tys. wyświetleń. Robi to wrażenie. Podobnie jest z innymi wideo, również cieszą się dużą oglądalnością.

Rodzinie i małemu Camdenowi internauci z całego świata przesyłają mnóstwo wyrazów podziwu i słów wsparcia. Można przeczytać komentarze: "Mama tego chłopczyka musi pękać z dumy", "chłopczyk bez rączek uspokaja braciszka. Miłość jest piękna. Bezgraniczna!" , "obaj chłopcy są przecudowni", czy też "co za piękny chłopczyk. Co za wspaniałe dziecko. Mały aniołek na ziemi. Niech Bóg was błogosławi".

Nie sposób odmówić racji oglądającym małego Camdena. Widok małego Camdena opiekującego się braciszkiem jest naprawdę wzruszający. Jest to obraz prawdziwej miłości i troski, która jest silniejsza niż ograniczenia, na które nie ma się wpływu.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.