Trwa ładowanie...

Nicole Kidman i jej mąż Keith Urban adoptują chłopca z Indii

Nikole Kidman wraz z mężem Keithem Urbanem postanowili adoptować chłopca z Indii.

Zobacz film: "Defekty odporności u dzieci"

Małżeństwo wychowuje już dwie córki, Sunday Rose i Faith Margaret.

A według magazynu "Woman's Day", Nicole Kidman i jej mąż, Keith Urban, oczekują na adopcję kolejnego dziecka.

Według artykułu aktorka i gwiazda muzyki country twierdzą, że wkrótce powitają w swojej rodzinie małego chłopca z Indii, podobnie jak postać grana przez Nicole w jej najnowszym filmie o adopcji "Lion. Droga do domu".

"Nicole już wielokrotnie poruszała ten temat publicznie" – twierdzi źródło magazynu "Woman's Day".

Jednak prywatnie powiedziała już znajomym, że ona i Keith rozpoczęli już proces adopcyjny.

Nicole Kidman chce adoptować małego chłopca z Indii
Nicole Kidman chce adoptować małego chłopca z Indii (Shutterstock)

Reprezentant Keitha poinformował w "Daily Mail Australia", że informacje opublikowane przez magazyn nie są prawdziwe.

Wszystko zaczęło się od tego, że 49-letnia gwiazda, która zagrała ostatnio rolę australijskiej przybranej matki, Sue Brierley, w swoim nowym filmie, powiedziała, że nie wyklucza adopcji.

"Jest to coś, o czym ostatnio myślałam" – powiedziała Nicole "Mail Online" na początku tego miesiąca, dodając, że ona i Keith mają w tej chwili "pełne ręce roboty".

"Ale nigdy nie mów nigdy, gdy chodzi o dzieci, prawda?" – dodała piękna blondynka.

Nicole Kidman jest matką ośmioletniej Sunday i pięcioletniej Faith, ale ma również dwoje dorosłych adoptowanych dzieci, Connora i Isabell, które adoptowała ze swoim byłym mężem Tomem Cruisem w 1992 i 1995 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Promując swój nowy film, nagrodzona Oscarem aktorka wyjaśniła, że do filmu przyciągnęły ją jej własne doświadczenia i zauważa, że więź między matką a dzieckiem wykracza poza więzy krwi.

"Mamy wiele matek, biologicznych... przybranych, ale sposób, w jaki matka może kochać i potęga tego uczucia, wyprowadza cię w świat" – dodaje.

Tymczasem Nicole i Keith (49 lat) wrócili obecnie do Australii z dwiema córkami biologicznymi na święta Bożego Narodzenia.

Zgodnie z "The Daily Telegraph", cała rodzina wylądowała w Sydney w weekend.

Powrót Nicole zbiega się z ukończeniem przez Keitha jego australijskiej trasy w Brisbane w sobotę.

Zaadoptowali 7-latka ważącego 3 kg. Zobacz, jak dzięki nim dziś wygląda
Zaadoptowali 7-latka ważącego 3 kg. Zobacz, jak dzięki nim dziś wygląda [4 zdjęcia]

Na świecie istnieją ludzie o dobrym sercu, którzy są zdolni do wielkich rzeczy. Potwierdzeniem tych słów...

zobacz galerię

Prawdopodobnie cała rodzina będzie spędzać święta z rodziną Nicole na północnym dolnym brzegu, ponieważ jej 75-letnia matka Janelle była przyjęta do szpitala w ubiegłym miesiącu z powodu podejrzanych problemów z sercem.

W Polsce rocznie dokonuje się ok. 3,6 tys. adopcji. Dziecko mogą adoptować zarówno osoby samotne, jak i małżeństwa, muszą one być w stanie zapewnić dziecku warunki materialne, dostęp do leczenia i możliwość nauki.

Najistotniejszym zastrzeżeniem jest różnica wieku między dzieckiem a przyszłymi rodzicami, która nie powinna przekraczać 40 lat.

Adoptowane mogą być tylko te dzieci, których rodzice zmarli lub zrzekli się praw rodzicielskich. Do takiej sytuacji dochodzi zazwyczaj, gdy matka znajduje się w trudnej sytuacji, jest niepełnoletnia lub gdy rodziny wielodzietnej nie stać na utrzymanie kolejnego dziecka.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.