Trwa ładowanie...

11 lat temu grały w filmie "Holiday". Jak wyglądają teraz?

Każdy, kto oglądał film "Holiday" o romantycznej miłości w święta, na pewno pamięta dwie dziewczynki grające córki przystojnego Grahama. Jak Emma Pritchard i Miffy Englefield wyglądają teraz?

Zobacz film: "Szwed też walczy z hejterami. "Trzeba reagować, bo milczenie jest przyzwoleniem!""

1. Słodka Olivia

"Holiday" z 2006 roku jest jednym z ulubionych filmów o świętach, do którego wielu z nas wraca co roku. Duet pięknej Kate Winslet i zabawnego Jacka Blacka oraz Cameron Diaz u boku przystojnego Jude Law po prostu trzeba zobaczyć.

Starsza dziewczynka grająca Emmę to Miffy Englefield
Starsza dziewczynka grająca Emmę to Miffy Englefield (hotflick.net)

Niemniej ważne role miały tam dwie dziewczynki – Emma Pritchard oraz Miffy Englefield. Grały córki Grahama, które po stracie mamy rozpieszczał ich m.in. gorącą czekoladą. Po śmierci żony, musiał wychowywać je samotnie. Do czasu spotkania z piękną Diaz.

Emma jest teraz nastolatką
Emma jest teraz nastolatką (closerweekly.com)

Emma grająca słodką Olivię ma obecnie 16 lat. Jest praktycznie nie do poznania. Nosi okulary i bardzo rzadko publikuje swoje zdjęcia w sieci. "Holiday" był pierwszym i ostatnim filmem, w którym wystąpiła.

Emma Pritchard nosi teraz okulary i nie przypomina małej Olivii
Emma Pritchard nosi teraz okulary i nie przypomina małej Olivii (http://metro.co.uk)

2. Starsza siostra Sophie

A jak wygląda starsza dziewczynka, odtwórczyni roli Sophie? Grająca ją Miffy Englefield dwa lata temu ogoliła swą głowę na łyso. W niczym nie przypomina już niewinnej i słodkiej Sophie. W sieci regularnie publikuje posty, w których opisuje siebie jako buntowniczkę.

Miffy ma obecnie 18 lat, nie jest aktorką
Miffy ma obecnie 18 lat, nie jest aktorką (Instagram @ miffyenglefield)

Dziewczyna ma teraz 18 lat. Po premierze "Holiday" Miffy zagrała jeszcze kilka małych ról. Nie zrobiła jednak zawrotnej kariery.

Dziewczyna przeżywa teraz okres buntu
Dziewczyna przeżywa teraz okres buntu (Instagram @miffyenglefield)
Gwiazdy Hollywood które korzystały z pomocy surogatek
Gwiazdy Hollywood które korzystały z pomocy surogatek [6 zdjęć]

Rodzicielstwo to pewnością ważny okres w życiu każdego człowieka. Nie wszyscy jednak mają to szczęście,...

zobacz galerię

Poznalibyście je na zdjęciach bez podpisów? My z pewnością nie. W "Holiday" obie zagrały świetnie. Szkoda więc, że obecnie nie widzimy ich na ekranach kin.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.