Trwa ładowanie...

Życzenia na roczek – pierwsze urodziny, prezenty, życzenia

Pierwsze urodziny dziecka to bardzo ważna sprawa. Warto obchodzić je w gronie najbliższych osób. Prezenty powinny być przemyślane, a życzenia na roczek złożone na ręce rodziców niech będą pamiątką na wiele lat. Roczek to pierwsze urodziny w gronie rodziny, także warto pomyśleć i zorganizować je w sposób wyjątkowy.

Zobacz film: "Co należy wiedzieć na temat fizjologii dwulatka?"

spis treści

1. Życzenia na roczek – pierwsze urodziny

Pierwsze urodziny dziecka najlepiej obchodzić w niedużym gronie najbliższych osób. Obecni będą dziadkowie, rodzeństwo rodziców, chrzestni, którzy z całą pewnością postarają się o najlepsze życzenia na roczek.

Pierwsze urodziny dziecka to przeżycie dla wszystkich najbliższych. Możesz kupić specjalne balony oraz dekoracje i udekorować dom. Takie rzeczy nadadzą jeszcze bardziej charakteru uroczystości. Pomyśl nad fajnym i ciekawym tortem. Jest ich mnóstwo. Wszystko zależy od wyobraźni. Można podać tort na specjalnych talerzykach urodzinowych dla dzieci i ciekawie przyozdobić miejsce, w którym przyjęci się odbędzie. Co raz więcej rodziców decyduje się na organizację urodzin w lokalu. [content id="501287e7e2e1518773000fec" title="Urodziny dziecka"]

2. Życzenia na roczek – prezenty

Najlepiej jeśli prezenty na pierwsze urodziny będą przemyślane. Czasami lepiej złożyć się w kilka osób i kupić coś droższego i lepszego niż kilka rzeczy, którymi maluch najprawdopodobniej pobawi się tylko chwilę. Dla takiego dziecka dobrym pomysłem będzie chodzik lub duży zestaw klocków. Jeżeli urodzinki obchodzi dziewczynka, to można kupić jej komplet pierwszych kolczyków. Pamiętajmy też, że oprócz prezentów urodzinowych ważne są życzenia, które mogą zdobić każdy prezent .

Pamiętajmy jednak, że z prezentami na roczek nie ma co przesadzać. To dziecko ma być i czuć się wyjątkowe w tym dniu, dlatego to na naszą pociechę powinniśmy zwracać najwięcej uwagi, a prezenty powinny być tylko miłym i drobnym dodatkiem.

Czasami nie mamy pomysłu co zakupić dziecku na urodziny. Najlepiej zapytać się o to rodziców, którzy najlepiej będą wiedzieli czego dziecko potrzebuje, mogą to być zabawki dzięki którym dziecko się uczy, komplet ubranek albo po prostu pampersy, który są rewelacyjnym prezentem na każdą okazję, gdyż to z nich rodzice korzystają najczęściej. Z pampersów ucieszy się każdy więc jeżeli już nie macie żadnego pomysłu, pomyślcie o pampersach.

3. Życzenia na roczek - życzenia

Pierwsze urodziny dziecka to zawsze szczególna chwila dla rodziców. Jest to dla nich szczególna chwila i to właśnie na ich ręce składamy życzenia na roczek ich dziecka. Niektórzy rodzice będą zadowoleni ze śmiesznych życzeń a dla innych będą lepsze poważne gratulacje, ponieważ jest to dla nich podniosła chwila. Życzenia na roczek zazwyczaj składa się osobiście, razem z prezentem ale także można wypisać je na specjalnej kartce lub jeśli nie możemy być obecni na tej uroczystości wysłać smsem lub mailem.

Tu znajdziesz życzenia na roczek:

Dzisiaj jest bardzo wiele możliwości zamieszczania życzeń na pierwsze urodziny dziecka. Można zrobić to na zwykłej kartce urodzinowej, ale także można je wygrawerować, przez co będą widoczne przez długie lata. Dobrym pomysłem jest wybranie takiego prezentu dla dziecka, który będzie miało przy sobie przez dłuższy czas, mogą to być kolczyki lub wisiorek.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.