Trwa ładowanie...

Życzenia na 18 urodziny - tradycyjne i oryginalne

Życzenia na 18 urodziny mogą być klasyczne i oryginale zarazem. Z całą pewnością nie powinny być banalne, bo to niezwykle ważny dzień dla dziecka, które wkracza właśnie w dorosłe życie.

Zobacz film: "Pomysły na wspólne, rodzinne spędzanie czasu"

spis treści

1. Życzenia na 18 urodziny od rodziców

Wasza pociecha osiąga pełnoletność. Trudno o bardziej przełomowy moment w jego życiu. Jesteście podekscytowani tym wydarzenim. Najprawdopodobniej będziecie je świętować w gronie rodziny i przyjaciół. I słusznie!

Osiemnaste urodziny to symboliczne wejście dziecka w dorosłość. W naszej kulturze hucznie je celebrujemy. W ostatnim czasie osiemnastkowe imprezy przypominają małe wesela. Organizowane są na salach bankietowych i w restauracjach, a całonocnej zabawie towarzyszą tańce.

Nie jest jednak ważne, czy będzie świętować z wielką pompą czy w domowym zaciszu. Zróbcie jednak co w Waszej mocy, by jubilat poczuł się tego dnia wyjątkowo.

Możecie ustroić dom lub zrobić imprezę-niespodziankę. Obowiązkowy jest tort z osiemnastoma świeczkami. Takie drobne gesty są niezwykle ważne: pokazują, że pamiętacie o tak istotnej dacie w kalendarzu, ale też chcecie ją wspólnie celebrować.

Przeczytaj również:

2. Czego życzyć na 18. urodziny?

Osiemnaste urodziny są dość symboliczne. To swego rodzaju brama ku dorosłemu życiu, stąd życzenia, które tego dnia będziemy składać, nawiązują do tego przełomowego momentu.

Tradycyjnie życzymy zdrowia, radości i wielu sukcesów. Możemy też wspomnieć o odwadze i realizacji marzeń. A jakie życzenia zapisać w urodzinowej kartce?

Damy Wam kilka podpowiedzi. Są wśród nich życzenia tradycyjne, ale też wesołe, z przymrużeniem oka.

3. 10 przykładów życzeń na 18. urodziny

18 życzeń na 18 urodziny

Rozsądku w życiu, umiaru w piciu, dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia, ciągłej radości, szczęścia w miłości, przyjaciół nowych, snów kolorowych, rodziny licznej, pociechy ślicznej, wspaniałej pracy, wysokiej płacy, domu z ogrodem, psa z rodowodem, pomysłów wielu, dojścia do celu, rekordów bicia, i 100 lat życia.


Udanego startu w dorosłe życie, szczęścia, radości, pomyślności i napotkania na swojej drodze życia samych wspaniałych ludzi.


Dzisiaj kończysz osiemnaście lat, lecz przed Tobą cały świat! Nie żałuj tego, co minęło, ciesz z tego, co w życiu się osiągnęło! Zawsze dąż do wytyczonego celu, mimo iż zazdrościć będzie Ci wielu! Otaczaj się przyjaciółmi swymi, raduj momentami tymi, które uśmiech Ci dają i szczęścia przysparzają! Serce Twe niech zawsze tak dobre będzie, a życzliwych ludzi znajdziesz wszędzie!


Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!


Nie życzę Tobie, abyś pośród błota, znalazł pierścień ze szczerego złota. Lecz życzę Ci, żebyś w bezdusznym tłumie spotkał serce, które Cię zrozumie.


Na początku dorosłości niech nie braknie Ci radości, aby wszystko było proste i radosne jak na wiosnę. I nie przejmuj się latami, one lecą ponad nami.


Życzenia dla Ciebie, Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, Podkochuj się skrycie, Kontroluj swe żądze, Zarabiaj pieniądze, Lekceważ pętaków, Unikaj cwaniaków, Przepisów przestrzegaj, Na sobie polegaj, Lecz przede wszystkim, Pokaż im wszystkim!!!


Dziś Twoja osiemnastka, Więc wzorem Zygmunta króla (którego znana figura dominuje nad stolicą, bo się wszyscy władcą szczycą), stań na wysokim słupie i pokaż że masz wszystko w... ...głowie poukładane jak należy. Toteż każdy teraz bieży, by pogratulować dojrzałości Waszej Dorosłej Wysokości!


Przyszedł czas twej osiemnastki, czas na toast i oklaski! Prawo jazdy, bungee, loty? Nie ma sprawy, do roboty! Spełnij dziś swoje marzenie, zanim odleci w zapomnienie!


Śmiej się dużo, ucz się mało. Pozostań sympatyczna jak maskotka, słodka jak szarlotka. Łap szczęście za ogon i duś jak cytrynkę. Całe życie miej wesołą minkę.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.