Zdrowie ponad wszystko

Zdrowie to obowiązkowy element każdych życzeń, które składamy sobie z okazji urodzin oraz najważniejszych świąt. Nic dziwnego, zdrowie jest dla nas jedną z najważniejszych wartości. Czasem jednak nie wiemy, jak o nie właściwie zadbać. W zalewie informacji dostępnych na rozmaitych stronach internetowych – tych bardziej i mniej profesjonalnych, trudno jest wyselekcjonować te, które rzeczywiście nam pomogą, a przynajmniej nie zaszkodzą. Dlatego też największy portal z treściami medycznymi ‒ abcZdrowie ‒ postanowił oddać w ręce pacjentów profesjonalne narzędzie do uzyskiwania wiarygodnych informacji na temat swojego stanu zdrowia – możliwość bezpłatnego i anonimowego zadawania pytań lekarzom medycyny, dietetykom, kosmetologom oraz psychologom.

Polecane wideo:

Wielu doświadczonych specjalistów, w tym właścicieli prywatnych gabinetów i poradni, doktorów, profesorów, zgodziło się pomagać użytkownikom abcZdrowie. Wszystko po to, aby pacjent mógł otrzymać rzetelną odpowiedź na pytania dotyczące wartości tak istotnej, jak swoje zdrowie. To jednak nie wszystko. Usługa zadawania pytań wciąż jest doskonalona. Użytkownicy mogą już korzystać z aplikacji mobilnej, która pozwoli im w dowolnym miejscu i czasie zadawać pytania ekspertom.

By pacjentom żyło się lepiej

Aplikacja mobilna abcZdrowie

Teraz jest już dostępna aplikacja mobilna abcZdrowie.pl. Otwiera ona wiele nowych możliwości.

Zadawanie pytań za pomocą aplikacji mobilnej jest bardzo proste. Zacznijmy od podstaw. Na początku należy ściągnąć aplikację na swojego smartfona z Apple Store bądź Google Play (oczywiście pobranie i korzystanie z tego narzędzia jest całkowicie bezpłatne). Następnie należy się zalogować. Potem w odpowiednie okienko wpisujemy datę swojego urodzenia (dane te są wymagane, ponieważ pytania do specjalistów mogą zadawać jedynie osoby pełnoletnie), adres e-mail, później pytanie do specjalisty i... gotowe. Zapytanie jest wysyłane do odpowiedniej grupy lekarzy – tak, na pytania użytkownika najczęściej odpowiada więcej niż jeden ekspert! Dzięki temu bez wychodzenia z domu, stania w kolejce i pukania do drzwi różnych gabinetów, można rozwiać dręczące wątpliwości dotyczące swojego stanu zdrowia. Powiadomienie o otrzymaniu odpowiedzi przysyłane jest na podany adres e-mail (nie jest on oczywiście nigdzie widoczny). Czy może być coś prostszego?

Bezstresowo i wygodnie

Aplikacja abcZdrowie.pl została stworzona w trosce o komfort użytkowników portalu. Jest ona dostępna dla każdego posiadacza smartfona z odpowiednią wersją oprogramowania iOS oraz Android. Z aplikacji można korzystać w każdym miejscu i w każdej chwili. Dzień czy noc – to nie ma znaczenia. Nieważne jest również to, czy jesteśmy w Polsce, czy za granicą. Odpowiedź otrzymamy stosunkowo szybko, bez długiego oczekiwania na wizytę oraz wydawania majątku na konsultacje lekarskie. Najważniejsze jest jednak to, że będziemy mogli otrzymać odpowiedź z pewnego, sprawdzonego źródła. Koniec z domysłami, szukaniem porad u przyjaciółek i ciotek, wertowaniem czasopism i przeglądaniem stron internetowych w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze i być może najbardziej dręczące pytania. Teraz wystarczy dostęp do abcZdrowie, aby rozwiać swoje wątpliwości i uzyskać upragniony spokój.

Pobierz aplikację mobilną Zapytaj lekarza - abcZdrowie:

Wersję na telefony z systemem Android można pobrać za darmo w Google Play.

Wersję na telefony z systemem iOS można pobrać za darmo z Apple Store.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Dziadek z reklamy Allegro we wzruszającym apelu do wszystkich wnuków

Robert Mazurkiewicz Jakiś czas temu Robert Mazurkiewicz stał się jednym z najsłynniejszych dziadków w Polsce i na świecie. Wszystko dzięki wzruszającej roli w świątecznym spocie Allegro. Przed świętami Bożego Narodzenia poruszył serca milionów ludzi -...

Aktualności

Klinika nOvum

Klinika nOvum

Klinika nOvum od 18 lat pomaga parom bezskutecznie starającym się o dziecko.

Aktualności

In vitro a założenie rodziny

In vitro a założenie rodziny

In vitro - czym jest dla małżeństwa? In vitro ma swoich przeciwników i zwolenników. Warto poznać więc zarówno wady, jak i zalety programu in vitro.

Aktualności

Blender BRAUN MR 570

Blender BRAUN MR 570

Blender marki BRAUN to sprzymierzeniec zabieganych rodziców, którzy chcą w krótkim czasie przyrządzić coś pysznego dla dziecka.