Trwa ładowanie...

Zdrowie ponad wszystko

Zdrowie to obowiązkowy element każdych życzeń, które składamy sobie z okazji urodzin oraz najważniejszych świąt. Nic dziwnego, zdrowie jest dla nas jedną z najważniejszych wartości. Czasem jednak nie wiemy, jak o nie właściwie zadbać. W zalewie informacji dostępnych na rozmaitych stronach internetowych – tych bardziej i mniej profesjonalnych, trudno jest wyselekcjonować te, które rzeczywiście nam pomogą, a przynajmniej nie zaszkodzą. Dlatego też największy portal z treściami medycznymi ‒ abcZdrowie ‒ postanowił oddać w ręce pacjentów profesjonalne narzędzie do uzyskiwania wiarygodnych informacji na temat swojego stanu zdrowia – możliwość bezpłatnego i anonimowego zadawania pytań lekarzom medycyny, dietetykom, kosmetologom oraz psychologom.

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

Wielu doświadczonych specjalistów, w tym właścicieli prywatnych gabinetów i poradni, doktorów, profesorów, zgodziło się pomagać użytkownikom abcZdrowie. Wszystko po to, aby pacjent mógł otrzymać rzetelną odpowiedź na pytania dotyczące wartości tak istotnej, jak swoje zdrowie. To jednak nie wszystko. Usługa zadawania pytań wciąż jest doskonalona. Użytkownicy mogą już korzystać z aplikacji mobilnej, która pozwoli im w dowolnym miejscu i czasie zadawać pytania ekspertom.

spis treści

1. By pacjentom żyło się lepiej

Aplikacja mobilna abcZdrowie
Aplikacja mobilna abcZdrowie [2 zdjęcia]

Teraz jest już dostępna aplikacja mobilna abcZdrowie.pl. Otwiera ona wiele nowych możliwości.

zobacz galerię

Zadawanie pytań za pomocą aplikacji mobilnej jest bardzo proste. Zacznijmy od podstaw. Na początku należy ściągnąć aplikację na swojego smartfona z Apple Store bądź Google Play (oczywiście pobranie i korzystanie z tego narzędzia jest całkowicie bezpłatne). Następnie należy się zalogować. Potem w odpowiednie okienko wpisujemy datę swojego urodzenia (dane te są wymagane, ponieważ pytania do specjalistów mogą zadawać jedynie osoby pełnoletnie), adres e-mail, później pytanie do specjalisty i... gotowe. Zapytanie jest wysyłane do odpowiedniej grupy lekarzy – tak, na pytania użytkownika najczęściej odpowiada więcej niż jeden ekspert! Dzięki temu bez wychodzenia z domu, stania w kolejce i pukania do drzwi różnych gabinetów, można rozwiać dręczące wątpliwości dotyczące swojego stanu zdrowia. Powiadomienie o otrzymaniu odpowiedzi przysyłane jest na podany adres e-mail (nie jest on oczywiście nigdzie widoczny). Czy może być coś prostszego?

2. Bezstresowo i wygodnie

Aplikacja abcZdrowie.pl została stworzona w trosce o komfort użytkowników portalu. Jest ona dostępna dla każdego posiadacza smartfona z odpowiednią wersją oprogramowania iOS oraz Android. Z aplikacji można korzystać w każdym miejscu i w każdej chwili. Dzień czy noc – to nie ma znaczenia. Nieważne jest również to, czy jesteśmy w Polsce, czy za granicą. Odpowiedź otrzymamy stosunkowo szybko, bez długiego oczekiwania na wizytę oraz wydawania majątku na konsultacje lekarskie. Najważniejsze jest jednak to, że będziemy mogli otrzymać odpowiedź z pewnego, sprawdzonego źródła. Koniec z domysłami, szukaniem porad u przyjaciółek i ciotek, wertowaniem czasopism i przeglądaniem stron internetowych w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze i być może najbardziej dręczące pytania. Teraz wystarczy dostęp do abcZdrowie, aby rozwiać swoje wątpliwości i uzyskać upragniony spokój.

Pobierz aplikację mobilną Zapytaj lekarza - abcZdrowie:

Wersję na telefony z systemem Android można pobrać za darmo w Google Play.

Wersję na telefony z systemem iOS można pobrać za darmo z Apple Store.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.