Przejdź na WP

Zaginęła Monika Konieczka. Wielkopolska policja prosi o pomoc w odnalezieniu 17-latki

Rodzina i wielkopolska policja proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu Moniki Koniecznej. Nastolatka wyszła z domu w sobotę, 3 czerwca 2017 roku i do dziś nie powróciła. Tego dnia bliscy widzieli ją po raz ostatni. Monika w żaden sposób nie skontaktowała się też z członkami najbliższej rodziny.

Zobacz film: "Pięć tysięcy zaginionych Polaków"

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

1. Rysopis zaginionej nastolatki

Monika Konieczka ma 17 lat. To mieszkanka Murowanej Gośliny — gminy w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim.

Nastolatka mierzy 170 centymetrów. Jest średniej budowy ciała. Ma ciemne włosy, które sięgają do ramion i niebieskie oczy.

Monika Konieczka
Monika Konieczka (Facebook)

2. Ktokolwiek widział…

Funkcjonariusze komisariatu policji w Murowanej Goślinie proszą osoby, które widziały zaginioną nastolatkę lub wiedzą, gdzie aktualnie przebywa, o kontakt telefoniczny. Informacje można przekazywać, dzwoniąc pod następujące numery telefonów: 500 135 351 i 997.

Przeczytaj koniecznie

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.