Trwa ładowanie...

Zaginęła 16-letnia Paulina. "Chodź, ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem"

Trwają poszukiwania Pauliny Zacharewicz. Od półtora tygodnia nastolatka nie daje znaku życia. Policja i rodzina zaginionej apelują o pomoc w poszukiwaniach.

Zobacz film: "Co roku 20 tys. polskich rodzin zgłasza zaginięcie swoich bliskich! Zobacz WIDEO, a dowiedziesz się, jakie metody stosuje policja, by je odnaleźć⬇"

1. Okoliczności zaginięcia

W piątek, 21 lipca 2017 roku, matka Pauliny odebrała córkę z miejscowości Woryny w gm. Górowo Iławieckie (woj. warmińsko-mazurskie). Dziewczyna nie spędziła jednak w domu w Robitach wiele czasu. Jak informuje kobieta, córka oddaliła się w nieznanym kierunku.

Zaginiona Paulina Zacharewicz jest średniego wzrostu i szczupłej budowy ciała
Zaginiona Paulina Zacharewicz jest średniego wzrostu i szczupłej budowy ciała (Facebook)

Ostatni raz Paulinę Zacharewicz widziano na dworcu autobusowym w Górowie Iławieckim. Znajomi dziewczyny odnotowali jej aktywność w mediach społecznościowych w sobotę, 29 lipca. Od tego dnia nastolatka nie daje znaku życia.

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

Istnieje podejrzenie, że nastolatka uciekła z drugą osobą. Na jej profilu facebookowym można przeczytać wpisy o treści: "Chodź, ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem. Chodź, ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam, co dla nas jest najlepsze" oraz "Zacznę żyć od zera, zacznę wszystko od początku. Trzymajcie za mnie kciuki. Żegnaj kotku!". Opublikowała je kilka miesięcy temu.

Zobacz także:

2. Rysopis zaginionej nastolatki

Paulina to średniego wzrostu 16-latka o szczupłej budowie ciała. Ma czarne (farbowane) włosy o długości do ramion. Jej twarz jest okrągła, a oczy jasne. Znak charakterystyczny zaginionej to tatuaż na lewym przedramieniu.

3. Ktokolwiek widział…

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach i rodzina Pauliny apelują o pomoc w poszukiwaniach. Osoby, które widziały zaginioną nastolatkę lub wiedzą, gdzie aktualnie przebywa, są proszone o kontakt z funkcjonariuszami pod numerem telefonu 997 lub 112.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.