Zaginęła 15-letnia Wiktoria. Nikt nie wie, gdzie może przebywać

Wiktoria Ewa Radzimska jest poszukiwana przez rodzinę, przyjaciół i bydgoską policję. Zaginęła 1 września 2017 r. Nikt nie wie, gdzie aktualnie może przebywać. Ślad po 15-latce zaginął.

Zobacz film: "Co roku 20 tys. polskich rodzin zgłasza zaginięcie swoich bliskich! Jakie metody stosuje policja, by je odnaleźć"

Wiktoria wyszła z domu na terenie Bydgoszczy w piątek, pierwszego dnia września, o godz. 11. Od tej pory nie wiadomo, gdzie się znajduje i co się z nią dzieje. Nastolatka nie nawiązała kontaktu z żadnym z członków rodziny.

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

1. Rysopis zaginionej nastolatki

Zaginiona ma 15 lat. Mierzy 164 centymetry, waży ok. 82 kg. Ma niebieskie oczy i jasne włosy, które są wygolone dookoła głowy u dołu. U góry Wiktoria ma pozostawione dłuższe pasma.

Zaginęła 15-letnia Wiktoria Radziszewska
Zaginęła 15-letnia Wiktoria Radziszewska (KMP)

W dniu, w którym była widziana po raz ostatni, miała na sobie kurtkę w kolorze khaki i czarne spodnie, a na stopach — czerwone buty sportowe. Zabrała ze sobą torbę w odcieniu różowym.

Zobacz także:

2. Ktokolwiek widział...

Policjanci z Bydgoszczy próbują znaleźć świadków, którzy widzieli nastolatkę i mogliby pomóc w jej odnalezieniu. Osoby, które wiedzą, gdzie przebywa Wiktoria Radzimska, są proszone o kontakt telefoniczny. Do dyspozycji są następujące numery telefonów: (52) 588 13 59, 112 i 997.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.