Przejdź na WP

Zaginęła 14-letnia Patrycja Frąckowiak z Rawicza. Wyszła do szkoły i już nie wróciła

Policja w Rawiczu poszukuje 14-letniej Patrycji Frąckowiak, która 4 grudnia o godz. 6.50 wyszła z domu do szkoły i do tej pory nie wróciła. Od tego momentu nie skontaktowała się z nikim bliskim.

Zobacz film: "Osoby zaginione [Komisariat]"

1. Rysopis dziewczyny

Dziewczyna jest poszukiwana przez policję i rodzinę. Aby zwiększyć zakres poszukiwań, opublikowano zdjęcie i rysopis Patrycji. Może ktoś ją przypadkiem widział?

(KPP w Rawiczu)

Dziewczyna skończyła 14 lat. Ma 164 cm wzrostu i drobną budowę ciała. Jej włosy są ciemne, proste, sięgają do ramion. Patrycja ma owalną twarz i niebieskie oczy. Nosi okulary korekcyjne z czerwonymi oprawkami.

W chwili, gdy wychodziła z domu, miała na sobie kurtkę z kapturem, która sięga do kolan, czarne spodnie i buty w tym samym kolorze z różowym znaczkiem firmy Nike. Miała też ze sobą czarną torebkę. Patrycja wygląda na 14-16 lat.

2. Jeżeli ktoś widział...

Policja prosi wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej nastolatki, o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu pod numerem telefonu 065 546 62 09. Można też dzwonić (przez całą dobę) pod numery: 65 546 62 00 oraz 997.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.