Trwa ładowanie...

Wyjątkowy występ na studniówce. Uczennica zaśpiewała piosenkę Adele

Avatar placeholder
08.02.2024 17:55
Wyjątkowy występ na studniówce. Uczennica zaśpiewała piosenkę Adele
Wyjątkowy występ na studniówce. Uczennica zaśpiewała piosenkę Adele (Facebook )

Sezon studniówkowy powoli dobiega końca, ale w sieci wciąż pojawiają się nagrania z występami maturzystów. Niektórzy oprócz tradycyjnego poloneza decydują się na pokazanie także innych talentów.

spis treści

1. Wyjątkowy występ

Maturzyści z I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu 3 lutego bawili się na studniówce. Bal uświetnili wyjątkowym występem, a nagranie robi spore wrażenie.

Poza klasycznym polonezem uczniowie zademonstrowali walca. Taniec odbył się do piosenki Adele "Skyfall". Nie było to jednak gotowe nagranie. Piosenkę zaśpiewała uczennica klasy 4D - Lea Selimi.

Zobacz film: "To działo się na studniówce w III LO w Elblągu. Wideo trafiło do sieci"

Takiej atrakcji niewiele osób się spodziewało, a dbałość o szczegóły jest godna podziwu. Od tańczących walca trudno oderwać wzrok, co zresztą widać po zgromadzonych. Lea również może być dumna ze swoich zdolności wokalnych.

Wyjątkowej atmosfery dodaje fakt, że na parkiecie pojawiły się tyko trzy pary. Dokładność, z jaką wykonują układ taneczny, odbiera mowę. Oby matura poszła im śpiewająco (lub tańcząco, zależy od preferencji).

2. Studniówkowy zawrót głowy

Kreatywność uczniów ostatnich klas nie zna granic. W sieci można znaleźć mnóstwo nagrań, które pokazują ich talenty i wyjątkowe choreografie stworzone z myślą o studniówce. Często udowadniają, że polonez nie musi być nudny.

Niektórzy maturzyści tańczą, inni śpiewają, a w tym roku mieliśmy także okazję podziwiać układ baletowy. Takie przygotowania z pewnością wymagają ogromu pracy i masy czasu, więc należą się im gratulacje.

Grono pedagogiczne może być dumne z talentów i osiągnięć swoich uczniów. To też świetna okazja, by pokazać się z nieco innej strony, a takie niespodzianki zapadają w pamięć.

Dominika Najda, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze