Trwa ładowanie...

Podczas najtrudniejszych chwil w ich życiu przez cały czas towarzyszyły im kamery (WIDEO)

Zobacz film: "Podczas najtrudniejszych chwil w ich życiu przez cały czas towarzyszyły im kamery"

Aneta Kopacz, autorka serialu "Moje 600 gramów szczęścia" opowiada o relacjach z bohaterami filmu. Większość materiału nagrywana była na terenie szpitala, gdzie rodzice i ich dzieci przeżywają jedne z najtrudniejszych chwil w swoim życiu.

Zobacz, jak wygląda tworzenie serialu dokumentalnego "od kuchni".

Od 14 września codziennie na antenie TVP 2 możemy oglądać niezwykły film. "Moje 600 gramów szczęścia" to dokument pokazujący pierwsze tygodnie życia wcześniaków, które przyszły na świat w krakowskim szpitalu Ujastek. Wzruszający obraz jest zapisem walki o przetrwanie tych skrajnie małych i niedojrzałych dzieci, emocji przeżywanych przez ich rodziców i codziennej pracy lekarzy, pielęgniarek i położnych ratujących życie najmniejszych wcześniaków. Cykl rozpoczął się 14 września. Odcinki są emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 17.15.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.