Trwa ładowanie...

Wózek 3 w 1 do 1000 zł – przegląd najciekawszych modeli

Wybór wózków dziecięcych na polskim rynku jest ogromny. Kupując wózek najlepiej zdecydować się na najbardziej uniwersalny, który będzie ‘rósł’ razem z dzieckiem. Stąd znakomitym wyborem będzie zakup wózka dziecięcego 3w1, czyli takiego który będzie gondolą dla noworodka, spacerówką i fotelikiem samochodowym jednocześnie. Poniżej prezentujemy najciekawsze modele wózków 3w1 do 1000 zł.

Zobacz film: "Codzienna pielęgnacja zdrowej skóry niemowląt i małych dzieci"

spis treści

1. Wózek 3 w 1 do 1000 zł – Lidro

Wózek 3 w 1 Lidro jest dostępny na rynku od kilku sezonów i ciesz się niesłabnącą popularnością w śród rodziców. Wózek skonstruowany został z solidnej, składanej ramy opartej na czterech dużych kołach. Koła są blokowane oddzielnym hamulcem. Ponadto wózek posiada przekładaną, regulowaną rączkę oraz duży kosz na zakupy. Wózek Lidro posiada gondolę zaprojektowaną tak by była komfortowa i funkcjonalna. W skład gondoli wchodzi również nosidełko z usztywnionym dnem. Gondola posiada pokrowiec na nóżki malucha oraz moskitierę i folię przeciwdeszczową. Spacerówka wózka Lidro posiada regulowane oparcie siedziska z możliwością jego położenia. Regulowany jest również podnóżek dla wygody dziecka. Bezpieczeństwo zapewniają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz barierka ochronna. Wózek Lidro w wersji spacerowej posiada dużą budkę z przezroczystym oknem do obserwacji zachowania dziecka. Trzecią częścią wózka Lidro jest fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 0 do 10 kg wagi. Fotelik samochodowy wózka Lidro wyposażony w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, składaną budkę oraz pokrowiec na nogi. Wadą wózka Lidro jest brak skrętnych kół z przodu co utrudnia manewrowanie wózkiem. Wózek kosztuje 990 zł.

2. Wózek 3 w 1 do 1000 zł – Melody Paradise Baby

Kolejną propozycją wózka 3 w 1 za 1000 zł jest wózek Melody Paradise Baby. Został on wykonany z aluminiowego stelaża z podwójnymi amortyzatorami. Jest on prosty w składaniu, a po jego złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Stelaż wózka Melody Paradise Baby oparto na dużych pompowanych kołach zapewniających komfort prowadzenia wózka. Ponadto przednie koła są obrotowe z możliwością ich blokady do jazdy na wprost. Komfort użytkowania podnosi również regulowana rączka wózka. Gondola wózka Melody Paradise Baby jest obszerna i ułatwia dostęp do leżącego w niej dziecka. Wykonano ją z przewiewnej tkaniny. Dziecko przed promieniami słonecznymi chroni rozkładany daszek. Wnętrze gondoli wyścielono bawełnianą wkładką, którą z łatwością można wyjąć i uprać w razie potrzeby. Na komfort użytkowania gondoli wpływa również regulowany na wysokość zagłówek. Można ją również ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Spacerówka wózka Melody Paradise Baby posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz barierkę ochronną. Znalazła siętutej również folia przeciwdeszczowa i regulowany podnóżek. Fotelik samochodowy znajdujący się w zestawie z wózkiem Melody Paradise Baby posiada adapter do jego zamocowania na konstrukcji stelaża. Wózek Melody Paradise Baby kosztuje 970 zł. Jednak jego olbrzymią wadą jest to, że za dodatkowe akcesoria ja parasolka, ochraniacze na ręce i różnego rodzaju uchwyty należy dopłacić. Wówczas cena wózka Melody Paradise Baby wzrasta nawet o kilkaset złotych.

3. Wózek 3 w 1 do 1000 zł – Goya X3

Trzecią propozycją wózka 3w1 jest wózek Goya X3. Zestaw składa się z lekkiego stelaża wraz z koszem na zakupy, gondoą, spacerówką oraz fotelik samochodowy. Gondola w wózku Goya X3 została wyposażona w regulowane oparcie oraz składaną budkę. Środek gondoli wyłożono przyjemnym materiałem z możliwością wyjęcia go do prania. Gondola posiada system wentylacji oraz moskitierę. W ochronie przed wiatrem można zamontować specjalną dopinkę. Gondola posiada możliwość zamontowania jej przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Co rzadko spotykane w wózkach w tym przedziale cenowym gondolę można rozłożyć na płasko, co ułatwia jej transport. Wózek Goya X3 posiada również spacerówkę z regulowanym oparciem w czterech płaszczyznach. Ponadto pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulowaną długością. Regulowany w czterech płaszczyznach jest podnóżek. W budce spacerówki znajduje się dodatkowa kieszeń na drobiazgi. Fotelik samochodowy wózka Goya X3 przeznaczono dla dzieci ważących do 10 kg. Fotelik można przenosić dzięki zaprojektowanemu do tego celu uchwytowi. Fotelik posiad również funkcję kołyski oraz pokrowiec na nóżki malucha. Wózek Goya X3 jest oferowany z dodatkowym wyposażeniem jak przenośna torba oraz parasolka czy folia przeciwdeszczowa. Wadą wózka jest jego waga. Jednak za kwotę 900 zł dostajemy wielofunkcyjny wózek Goya X3, który posłuży kilka lat.

4. Wózek 3 w 1 do 1000 zł – Kunert VIP

Ostatnią propozycją jest wózek 3 w 1 Kunert VIP, przeznaczony dla dzieci do 3-go roku życia. Zaletą wózka jest ergonomiczna przekładana rączka do pchania wózka, regulowana na wysokość. W wyposażeniu znalazła się również pakowna torba na zakupy, moskitiera oraz pokrowiec na nóżki dziecka. Ponadto koła wózka są osadzone na miękkim sprężystym zawieszeniu co ułatwia prowadzenie wózka po nierównym podłożu. Gondola wózka Kunert VIP jest bardzo głęboka, wraz z budką chroniącą przed wiatrem i deszczem. Wykonana jest z tkaniny pozwalającej na wentylację wnętrza gondoli. Materiał z którego jest wykonana można z łatwością czyścić. Spacerówka wózka Kunert VIP posiada regulowane oparcie w trzech pozycjach. Wyposażono ją w dwa wentylacyjne okienka oraz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa zabezpieczające dziecko. Fotelik samochodowy wózka Kunert VIP posiada funkcję kołyski oraz budkę i folię przeciwdeszczową. Wózek kosztuje 800 zł. Jego wadę jest mały współczynnik ceny wózka do bezpieczeństwa zapewniającego dziecko.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.