Trwa ładowanie...

Więcej niż sklep – poznaj rozbudowaną platformę dla rodziców

Avatar placeholder
09.05.2022 10:26
Więcej niż sklep – poznaj rozbudowaną platformę dla rodziców
Więcej niż sklep – poznaj rozbudowaną platformę dla rodziców (Materiał Partnera)

Artykuł sposorowany

Jaki powinien być nowoczesny sklep internetowy stworzony z myślą o potrzebach rodziców i ich pociech? Warto, by miał nie tylko szeroką ofertę produktów, lecz także był połączony z rzetelną bazą wiedzy i szeregiem przydatnych narzędzi, dzięki którym żywienie maluszka i opieka nad dzieckiem będą łatwiejsze. Poznaj nowy sklep Nestlé Baby&me!

Sklep na miarę potrzeb rodziców

Przyjście maluszka na świat to wielkie wydarzenie dla świeżo upieczonych rodziców. Aby te chwile przeżywać jak najlepiej, przygotowujemy się odpowiednio wcześniej, np. korzystając z informacji w sieci, konsultując się z ekspertami czy wymieniając doświadczenia z innymi rodzicami. Wyjątkowy program edukacyjny Nestlé Baby&me powstał, aby ułatwić rodzicom oczekiwanie na narodziny, a także opiekę nad dzieckiem. To partner, który towarzyszy rodzicom w podróży przez pierwsze trzy lata życia maluszka. Wystarczy rejestracja, aby móc korzystać z całej gamy praktycznych rad, przepisów, próbek produktów i opcji konsultacji z ekspertami.

Rozbudowana baza wiedzy na temat rodzicielstwa

Zrozumienie potrzeb najmłodszych jest niezwykle ważne, dlatego Nestlé Baby&me to przede wszystkim rozbudowany program zawierający szereg przydatnych artykułów czy narzędzi. Portal, w ramach Strefy Eksperta, daje nawet możliwość uzyskania darmowej porady od takich specjalistów jak położna, edukator laktacyjny, dietetyk czy psycholog. Korzystając z niego, można uzyskać dostęp m.in. do 427 artykułów edukacyjnych, 25 checklist i e-booków tworzonych z udziałem ekspertów. Rodzice znajdą tam też kalendarze ciąży i rozwoju maluszka, instrukcje udzielania pierwszej pomocy najmłodszym, a nawet inspirujące jadłospisy dla przyszłych mam oraz niemowląt na kolejnych etapach rozwoju.

Aby jeszcze bardziej ułatwić rodzicom opiekę nad maluszkiem, w ramach programu pojawiła się niedawno nowa funkcjonalność - sklep, do którego można przejść wygodnie przez menu widoczne na każdej podstronie programu. Strona główna sklepu Nestlé Baby&me jest przejrzysta, co bardzo ułatwia nie tylko szybkie wyszukanie potrzebnych informacji, lecz także sprawny wybór i zakup produktów dla maluszka. Na jakie dodatkowe korzyści mogą liczyć rodzice?

Funkcjonalność pełna korzyści

Aby maksymalnie ułatwić wybór odpowiednich produktów dla dziecka, w sklepie Nestlé Baby&me utworzono podstrony kategorii, dzięki którym w kilka chwil można wybrać typ posiłku (np. obiadki, zupki, deserki, kaszki i kleiki czy mleka następne). Produkty są podzielone według wieku maluszka, dzięki czemu wybór nowych smaków, jakie chcemy wprowadzić do jadłospisu pociechy, może być jeszcze łatwiejszy. Do innych istotnych zalet sklepu należy również możliwość korzystania z modelu subskrypcyjnego oraz atrakcyjnych promocji, np. przy zakupie zestawów produktowych. Rodzice robiący zakupy mogą też otrzymać dodatkowe rabaty za rekomendację sklepu – jeśli znajomy zrobi tu zakupy dla swojego dziecka, wówczas zniżkę otrzyma zarówno on, jak i osoba polecająca. Dla wielu rodziców bardzo ważna będzie także możliwość szczegółowego zapoznania się ze składem produktów – przy każdym z nich znajduje się wyczerpujący opis oraz informacje dotyczące wartości odżywczych czy zaleceń związanych ze stosowaniem. To znacznie ułatwi wybór oraz komponowanie posiłków dla małego smakosza.

Zakupy w sklepie Nestlé Baby&me mogą być naprawdę szybkie i przyjemne. To kolejny krok w stronę wygody rodziców i troski o jak najlepsze spełnianie potrzeb maluszka. Dzięki rzetelnie przekazanej wiedzy ekspertów dostępnej na stronie programu i możliwości kupowania ulubionych produktów bez konieczności wychodzenia z domu w ramach sklepu internetowego, opieka nad najmłodszymi może stać się jeszcze łatwiejsza.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze