Trwa ładowanie...

W wieku 12 lat została obdarta z dziewczęcości. Przerażająca historia dziewczynki

Kasia ma 12 lat. Zakochała się w chłopaku poznanym w internecie. Gdy przyszła na umówione wcześniej miejsce, nie spotkała jednak 16-letniego Bartka. Zamiast tego było uderzenie w głowę i gwałt.

Zobacz film: "Kardynał z Watykanu przed sądem za pedofilię"

"Udostępnij, jeśli uznasz, że to ważne..." czytamy pod filmikiem. Nagranie udostępniła Fundacja "Gniazdo os" zajmująca się walką z pedofilią. Działa od maja 2017 roku.

Kasia została zgwałcona w wieku 12 lat
Kasia została zgwałcona w wieku 12 lat (Facebook @gniazdoos)

W ciągu kilku minut trwania filmu dowiadujemy się o istnieniu 12-letniej Kasi. Dziewczyna od dłuższego czasu pisała w internecie z 16-letnim Bartkiem – a przynajmniej za takiego podawał się pedofil. O tym jednak Kasia nie wiedziała. Im więcej czasu poświęcała tej znajomości, tym bardziej się zakochiwała.

Dziewczyna opowiada o najstraszniejszym dniu w jej życiu. Zamiast randki, została uderzona w głowę, a następnie drastycznie zgwałcona. Obudziła się z opuszczonymi spodniami i zakrwawionymi majtkami. Jak sama opowiada, ten dzień zmienił ją już na zawsze. Obdarł z dziewczęcości i pozbawił czystości.

Zobacz również:

Kasia nie jest jedyną ofiarą pedofilii. Za nią w filmie występują kolejne nastolatki. Różni ich tylko imię i wiek. Każda przeżyła spotkanie z pedofilem.

- Ta historia jest wzorowana na prawdziwej. Zmieniliśmy tylko nieliczne szczegóły. Bo takie sytuacje są powielane. Dostajemy wiele wiadomości, które pokazują, że pedofile działają w tym samym schemacie. Młodzi ludzie są ufni, nie słuchają rodziców. Celem fundacji jest właśnie walka z pedofilią – mówi Piotr Pięch, założyciel fundacji "Gniazdo os" oraz pomysłodawca filmu.

Jak dodaje mężczyzna, pedofilia przeniosła się do internetu, ponieważ to właśnie tutaj można spotkać wielu młodych ludzi. Do gwałtów na małych dziewczynkach dochodzi coraz częściej.

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

Film stał się viralem. W ciągu niecałego miesiąca obejrzało go 1 mln użytkowników. Post został też ponad 14 tys. razy udostępniony.

Można go obejrzeć TUTAJ.

Dziewczynki grające w filmie to zwykłe uczennice, które zgodziły się dołączyć do walki z pedofilią w sieci. Wiedzą, że każda z nich przez niewiedzę i roztropność może przeżyć to, co Kasia.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.