Trwa ładowanie...

Uważali, że udawała dziecko. Czy Natalia była "dorosłą psychopatką"?

Jaka jest prawda o wieku i pochodzeniu Natalii? Tego oficjalnie nadal nie ustalono. Rodzice adopcyjni utrzymywali, że jest dorosłą kobietą, która udaje dziecko. Opowiadali też, że ich zastraszała i groziła śmiercią. Sama Natalia wszystkiemu zaprzecza.

spis treści
Do dziś nie wiadomo, jaka jest prawda o Natalii
Do dziś nie wiadomo, jaka jest prawda o Natalii (Facebook)

1. Adopcja dziecka i początek problemów

Natalia miała pochodzić z Ukrainy, a do Stanów Zjednoczonych przybyła w 2008 roku. Wówczas została adoptowana, ale jej pierwsi rodzice postanowili oddać ją do sierocińca. Nie wiadomo, z jakich powodów. W 2010 roku Natalię adoptowali Michael i Kristine Barnett, którzy już byli rodzicami biologicznymi trójki dzieci - synów Jake'a, Wesa i Evana. Para marzyła jednak o posiadaniu dużej rodziny. Więc, gdy dowiedzieli się, że Kristine nie może mieć już więcej dzieci, zdecydowali się na adopcję.

Podobno problemy zaczęły się już na samym początku. Kristine twierdzi, że zauważyła podczas kąpieli, że Natalia jest dojrzała płciowo, chociaż pracownicy przekazali, że miała niecałe siedem lat. Kristine rzekomo znalazła też zakrwawione ubrania, co miało świadczyć o tym, że Natalia ukrywała miesiączki. Małżeństwo opowiadało też, że ich adopcyjna córka zaczęła być coraz bardziej agresywna i wprost mówiła, że ‘"zabije członków swojej rodziny, a następnie zawinie ich ciała w koc i wyniesie z domu". Państwo Barnett przyznali, że byli przerażeni i postanowili poszukać pomocy u specjalisty.

- Budziliśmy się w środku nocy i widzieliśmy je twarz nad sobą. Nie mogliśmy zasnąć. Chowaliśmy wszystkie ostre przedmioty - opowiadała Kristine.

2. Ile lat naprawdę ma Natalia?

Lekarz Andrew McLaren przekazał parze, że Natalia ma 18 lat i tylko udaje dziecko. Wystąpili też do Sądu Najwyższego Hrabstwa Marion o zmianę jej wieku w dokumentach. Tak też się stało. Datę zmieniono na 4 września 1989 roku, czyli w momencie adopcji Natalia miała 22 lata, a nie siedem.

Para wynajęła mieszkanie dla Natalii i opłaciła czynsz za cały rok. Sami z kolei wyjechali do Kanady.

W 2019 roku Natalia wystąpiła w telewizji i powiedziała, że urodziła się w 2003 roku, a jej nowi rodzice adopcyjni - Antwon i Cynthia Mans, również potwierdzają, że Natalia jest dzieckiem. Co więcej, Natalia twierdzi, że jako ośmiolatka musiała mieszkać sama w mieszkaniu, a Kristine i Michael przynosili jej resztki jedzenia i jakieś konserwy.

Para została oskarżona o zaniedbanie i porzucenie córki. Mężczyznę uznano za niewinnego. Kobieta stanie przed sądem w lutym 2023 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.