Trwa ładowanie...

Uczniowie byli w szoku. Nauczycielka zaczęła się rozbierać na lekcji

Avatar placeholder
27.04.2023 13:04
Nauczycielka zaczęła się rozbierać w trakcie lekcji. Uczniowie byli zszokowani
Nauczycielka zaczęła się rozbierać w trakcie lekcji. Uczniowie byli zszokowani (YouTube/Omroep West)

Do niecodziennego zdarzenia doszło w jednej z holenderskich szkół. W trakcie lekcji uczniowie nie spodziewali się, że ich nauczycielka zrobi coś takiego. Ucząca biologii Debby Heerkens ze szkoły Groene Hart Rijnwoude zaczęła się rozbierać. Uczniowie byli w kompletnym szoku.

Debby Heerkens
Debby Heerkens (YouTube)

1. Nauczycielka rozbiera się na lekcji

Skupienie uwagi uczniów na lekcji to prawdziwe wyzwanie dla każdego nauczyciela. Holenderscy uczniowie szkoły Groene Hart przyszli jak każdego dnia do placówki, by uczestniczyć w zajęciach. Jednak nie spodziewali się tego, że ich dzień będzie wyglądał w ten sposób. Zaplanowana lekcja biologii wyglądała inaczej niż wszystkie dotychczas.

Co stało się podczas zajęć?

Debby Heerkens, która pracuje w szkole jako nauczycielka biologii, postanowiła znaleźć ciekawy sposób na to, by jej uczniowie zapamiętali jak najwięcej z prowadzonych przez nią zajęć.

Debby najpierw weszła na ławkę, stojącą najbliżej tablicy, by wszyscy mogli ją dobrze widzieć, a następnie zaczęła się rozbierać. Jak się okazało, chciała na własnym przykładzie pokazać uczniom budowę ludzkiego ciała.

Uczniowie nie zobaczyli jednak nagiej nauczycielki, ponieważ pod koszulką i spodniami Debby miała kostium ukazujący dokładny rysunek mięśni i szkieletu kostnego. Na początku byli jednak zdezorientowani i nie wiedzieli, co się dzieje. Szok trwał jednak zaledwie chwilę, ponieważ później mogli docenić starania swojej nauczycielki. Z pewnością zapamiętają nie tylko materiał z lekcji, ale także niecodzienne zdarzenie.

2. Hitowe nagranie podczas lekcji

Nietypowy sposób prowadzenia zajęć spotkał się z szybką reakcją innych. Debby zwróciła uwagę mediów z całego świata. Filmik opublikowany na Facebooku stał się viralem. Był to prawdziwy hit. Po sieci krążył nie tylko filmik, ale także zdjęcia z prowadzonych zajęć. Internauci nie mogli uwierzyć, że nauczycielka wybrała taką formę prowadzenia zajęć, by skupić uwagę swoich uczniów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Czytaj także:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze