Trwa ładowanie...

Thermolifting Zaffiro - przywróć skórze elastyczność

Avatar placeholder
23.05.2017 15:53
Thermolifting Zaffiro - przywróć skórze elastyczność
Thermolifting Zaffiro - przywróć skórze elastyczność

Wśród nowoczesnych zabiegów kosmetycznych warto zwrócić uwagę na Thermolifting Zaffiro. Zaffiro jest to zabieg odmładzający. Zabieg Zaffiro można stosować zarówno na twarz, jak i na całe ciało. Opiera się on na emitowaniu promieniowania podczerwonego IR, które jest wykorzystywane w kosmetyce do podgrzewania tkanek. Zabieg Thermoliftingu Zaffiro jest tak skuteczny, ponieważ dzięki promieniowaniu włókna kolagenowe kurczą się do swojego pierwotnego rozmiaru i dzięki temu skóra nabiera elastyczności, a zmarszczki znikają.

spis treści

1. Zaffiro - działanie

Zabieg wykorzystujący metodę Zaffiro pozwala na szybką poprawę wyglądu skóry, która już po kilku zabiegach nabiera młodzieńczego wyglądu. Co ważne zabieg Zaffiro można stosować na różne partie ciała, np. na okolice nad kolanami.

Urządzenie służące do wykonania zabiegu Zaffiro jest wyposażone w specjalną głowicę ze szkła szafirowego, które emituje promieniowanie podczerwone o odpowiedniej długości.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Dbanie o wygląd w ciąży"
Thermolifting Zaffiro może pomóc kobietom po ciąży poprawić wygląd skóry np. brzuchu i biodrach
Thermolifting Zaffiro może pomóc kobietom po ciąży poprawić wygląd skóry np. brzuchu i biodrach (123rf)

W efekcie zabiegów Zaffiro zyskujemy podwójnie. Po pierwsze Zaffiro sprawi, że nasza skóra będzie bardziej napięta i będzie wyglądała na młodszą, a po drugie Zaffiro pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych nawet o 30 proc. Dzięki temu efekty Thermoliftingu Zaffiro są lepiej widoczne i dłużej się utrzymują. Efekty zabiegu można ostatecznie stwierdzić po ok. 3-6 miesiącach od wykonania zabiegu Zaffiro.

2. Zaffiro - wykonanie

Thermolifting Zaffiro jest zawsze wykonywany przez przeszkolonego specjalistę kosmetologa. Przed wykonaniem zabiegu skóra jest pokrywana specjalnym żelem, którego zadaniem jest głównie ochrona skóry, ale też ułatwia on wykonanie zabiegu Zaffiro.

11 produktów żywnościowych, dzięki którym twoja skóra będzie promienna
11 produktów żywnościowych, dzięki którym twoja skóra będzie promienna [11 zdjęć]

Dzięki zawartości kwasów tłuszczowych omega-3 łosoś wpływa korzystnie na skórę. Substancja ta redukuje

zobacz galerię

W pierwszej fazie zabiegu Zaffiro skóra jest schładzana przez kosmetologa. Dzięki temu skóra przygotuje się na działanie promieni, a na dodatek niska temperatura dodatkowo ochroni naskórek. Kolejnym krokiem jest podgrzanie włókien kolagenowych w skórze, a następnie naskórek zostaje ponownie schłodzony.

Druga faza zabiegu Zaffiro polega na schłodzeniu i masażu skóry specjalnym przyrządem, który ma zakres temperatury od 0 do 20 stopni C.

3. Zaffiro - efekty

Najważniejszym efektem zabiegu Zaffiro jest odmłodzenie skóry. Thermolifting Zaffiro sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra staje się bardziej elastyczna. Zabieg Zaffiro może nawet sprawić, że nasze policzki przestaną opadać, a owal twarzy się poprawi. Dla kobiet po ciąży bardzo ważne jest, że dzięki zabiegom Zaffiro mogą one zlikwidować obwisłą skórę w różnych miejscach, np. po wewnętrznej stronie ramion, na piersiach czy brzuchu.

Efekty zabiegu Zaffiro można ocenić dopiero po 3-6 miesiącach, a utrzymują się one ok. 1-2 lata. Jeśli chcemy utrzymać efekt Zaffiro jak najdłużej, zaleca się co jakieś 6-12 miesięcy wykonanie zabiegu przypominającego.

ZOBACZ TAKŻE:

4. Zaffiro - przeciwwskazania

Z zabiegu Zaffiro nie mogą korzystać kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie powinny z nich korzystać osoby po zabiegach operacyjnych, gdy rany znajdują się w miejscu wykonania zabiegu. Skorzystanie z Zaffiro uniemożliwiają również metalowe implanty w miejscu zabiegu oraz wszczepione złote nici. Natomiast osoby stosujące wypełniacze powinny poczekać z zabiegiem przynajmniej 2 tygodnie.

Thermolifting Zaffiro nie jest odpowiedni również dla osób przyjmujących sterydy, niesteroidowe leki przeciwzapalne oraz mających gorączkę.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.