Trwa ładowanie...

Takiego filmu dla dzieci jeszcze nie było!

Już 6 maja na ekranach kin mądra, duchowa przygoda familijna dla całej rodziny. Takiego filmu w Polsce jeszcze nie było. Do tej pory rodzinne wyjście do kina oznaczało czas spędzony na oglądaniu kolejnej animacji.

Film Młody Mesjasz podbija serca nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Opowiada o 7-letnim Jezusie w bardzo wyjątkowy sposób – oferuje dzieciom perspektywę, dzięki której mogą utożsamić się z postacią, o której już tak wiele słyszały i przeżyć wyjątkową przygodę. „To dobry film i radzę go obejrzeć, bo może zmienić wasze życie” – mówi kilkuletnia Anna. „Zaprzyjaźnilibyśmy się z Jezusem. Jestem mała, więc film zmienił moje spojrzenie” – dodaje jej koleżanka, Eve. „Ten film trzeba zobaczyć z dzieckiem. Pomaga im zrozumieć, że Jezus też był kiedyś w ich wieku” – mówi ojciec dwóch dorastających dziewczynek.

Zobacz film

Młody Mesjasz to film, w którym zobaczymy życie Jezusa z bardzo ciekawej, bardzo ludzkiej perspektywy. To kino dla całej rodziny, w którym Jezus pokazany jest jako „zwyczajny” chłopiec, który je śniadania, śmieje się i słucha bajek do snu. Taki punkt widzenia powoduje, że odległe opowieści stają się zrozumiałe i jasne, szczególnie dla młodego widza. „Czuję, że w końcu rozumiem Jezusa, bo zobaczyłem jego dzieciństwo” - mówi 10-letni Ben. Film zadaje bardzo podstawowe pytania: Jakim Jezus był dzieckiem? Czy chorował, bawił się i śmiał jak każdy inny chłopiec? Kiedy i jak odkrył, że jest Bogiem? Jak radzili sobie z tym jego rodzice?

„Film opowiada historię 7-letniego chłopca, pokazując także perspektywy uczestniczących nim Maryi czy Józefa oraz całej społeczności, która ze dziwieniem obserwowała jego dorastanie” – pisze Christianpost.com. „Film jest bardzo pozytywną, rozrywkową, trzymającą w napięciu i momentami zabawną opowieścią. Możemy zobaczyć młodego Jezusa, który głowi się nad pytaniem dlaczego Bóg stworzył go człowiekiem?” (Wnd.com)

Młody Mesjasz, którego już pokochali widzowie za granicą ma szansę zgromadzić całe rodziny w kinie, jak hity Disneya czy opowieści o Kung Fu Pandzie. To przyjemna, duchowa przygoda idealna dla dzieci szykujących się już do Pierwszej Komunii Świętej.

Twórcy ekranizacji we współpracy z biblistami przez wiele lat szczegółowo dopracowywali scenariusz. W obsadzie znaleźli się znakomici aktorzy znani z hollywoodzkich produkcji: Sean Bean (Gra o Tron, Trylogia: Władca pierścieniTrojaJupiterMarsjanin) oraz David Bradley (Gra o Tron). Całości dopełniają znakomite zdjęcia (Joel Ransom) i muzyka nominowanego do Oskara za film Pasja Johna Debneya.

MŁODY MESJASZ – DUCHOWA PRZYGODA DLA CAŁEJ RODZINY!

W KINACH OD 6 MAJA

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.